astra rölanti devri

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar.aracımla normal halde giderken vitesi boşa aldığımda yada debriyaja bastığımda motor devrinin rölanti devrine gelmesi gerkiyor diye biliyorum.ama vitesi boşa aldığımda yada debriyaja bastığımda motor devri normal rölanti devrine düşmüyor.1000-1500 arasında kalıyor.nezaman dururssam ozaman devir 800 e iniyor.bu sizce bi sorunmudur.cvp bekliyorum.teşekkürler

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
aynısı bendede var bende giderken boşa alınca rolanti yüksek oluyor 1 - 1,5 arası genelde 1 de durunca mesela kırmızı ışıkta 800 lere hatta altına iniyor ve sabit kalıyor ustaya sormuştum normal demişti şimdi biz yolda giderkende boşa atınca devirin 800 lerdemi olması lazım.......

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kelebek bogaında bişey war.

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orasi kirlenior tikaniyor kullandigin yakitin kalitesizliginden pislikler orayi tikiyor ve bu sorun olusuyor yanlis bilmiyorsam temizlekttikten snra rahatlarsin

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz kelebek temizliği yaptırr.
tanus kardeş daha 3 hafta önce carbon clear yaptırdım. kelebek temizlenmedimi sence bu işlem sırasında.başka sebep olabilirmi

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Hocam yeni konuştum ustalarla bunun normal olduğunu söylüyorlar aklım karıştı walla yaw hocam şimdi ne yapacaz bi yaw astrası olan arkadaşalr sizdede böyle bir problem varmı acaba........