Astra satılıp megane 2 alınır mı?

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabandaki aksesuarları söküp ,sıfır bir astra classıc alıp ona takabilirsin,veya vectra c alabilirsin reno kesinlikle tavsiye etmem.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabandaki aksesuarları söküp ,sıfır bir astra classıc alıp ona takabilirsin,veya vectra c alabilirsin reno kesinlikle tavsiye etmem.

yeni astra classic te tavsiye edilecek gibi değil 2004 e kadar olanlarınkinden çok daha kötü bir malzeme kalitesi ve işçiliği var ayrıca bir sürü standart özellik yok

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra classic te tavsiye edilecek gibi değil 2004 e kadar olanlarınkinden çok daha kötü bir malzeme kalitesi ve işçiliği var ayrıca bir sürü standart özellik yok

Gerçekten de doğru söylüyorsun. Ben şimdiki arabamı almadan önce sıfır classic-II'yi almak için bayiye gitmiştim. Ancak baktım ki eski kasalarla arasında çok fark var. Ucuza mal etmek için bir çok şeyi koymamışlar, pazarlığını bile yaptığım bir araçtı ve almaktan vazgeçtim.

İyiki de öyle yapmışım. Şimdiki aracımdan çok memnunum.:)

Ancak kardeşime aldık megane'dan çok memnun.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D megana bakmaya gittik pazar günü satılmıştıı 23000 ytl ye vermişler takassız bisde avucumuzu yaladık tabiii ama olsun yaaa ii oldu bizm açımızdan fransıza binmek hoş olmaszdı:D sitedekii yorumlaruıda görüünce megan 2 den ice soğudum şimdi vectra elegance yada comfort faln düşünüyoruz ama uygun fiyat olursa tabii tavsiyeleriniz içinde hepinize çok teşekkür ederim

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten de doğru söylüyorsun. Ben şimdiki arabamı almadan önce sıfır classic-II'yi almak için bayiye gitmiştim. Ancak baktım ki eski kasalarla arasında çok fark var. Ucuza mal etmek için bir çok şeyi koymamışlar, pazarlığını bile yaptığım bir araçtı ve almaktan vazgeçtim.

İyiki de öyle yapmışım. Şimdiki aracımdan çok memnunum.:)

Ancak kardeşime aldık megane'dan çok memnun.
ayıptır sorması classic in pazarlığı kaçta bitti?? bazen liste fiyatıyla pazarlıklı fiyatı çok farkediyor.. zamanında 32 liste fiyatı olan astrayı 27 ye almıştık

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıptır sorması classic in pazarlığı kaçta bitti?? bazen liste fiyatıyla pazarlıklı fiyatı çok farkediyor.. zamanında 32 liste fiyatı olan astrayı 27 ye almıştık

Haziran/2007'de almaya karar vermiştim. 34.000,00YTL.'den 29.500,00 YTL.'ye inmişlerdi. Ama iyiki almamışım dediğim gibi:)

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alan almış satan satmış. buna söylenecek sözüm yok. ammaa astra -megane kıyasına benimde bir çift lafım var.
Ben 2005 model megane II dinamik sunroof lu.tam donanımlı araçtan astraya geçen bir kullanıcıyım. meganı görünüşe bakıp aldım. araç dururken iyi. :) sonrası tam anlamıyla boş.
yol tutuş astrada gayet iyiyken meganda düşük. ses yalıtımı malzeme kaliyesi bakımından astra çok daha kaliteli. yolda kasislerde ön tekerleklerin sarsıntısını hissedersin, astrada yok. kapı kolları içerden hemen soyulmaya başlıyor megane da. megane sunroof lu ise sesini gıcırtısını çevre illerdeki 3 ayrı servis dahi çözemedi. direksiyonda megane da bir sürtme sesi geliyor. servisler normal dese de normal diyeni normal bulmadım. çünkü focus ve astra kullanıyorum ikisinde de yok böyle bir ses. megane parçalarının pahalı oluşu ayrıca dezavantaj..ilave etmem lazım mutlaka benim sattığım aracın aynı zamanda orjinal ön camından mis gibi de su alıyordu:)
"astra verilip megane alınır" diyen arkadaşlarım bunların tamamı tesadüf mü?

fatihkiziroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 meganeden ineli 1 ay oldu.1 ay önce meganı satıp vectra c aldım.meganın iç kalitesi çok düşük plastik aksamları çok adi içine çok ses alıyor vs vs