Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zarganax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki ! Bunun üstüne tartışma mı olur...

En iyisi Bmw 3.18 is :D :D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şunu derim vti motoru gerçekten mükemmel.ilk kalkışlarda inanılmaz seri bi alet uzun hızlanmalarda bence sfi alır gibime geliyor hacim farkı sayesinde yine de vti çoook hızlı.ama hayatta herşey de hız değil öyle değil mi...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avcı87' Alıntı:
hepinize toptan cevap veriyorum; orda 200 hp bi araba ile rahatlıkla yürüdüğünü görüyorsunuz vti ın bu 1, si
burda vti 200 hp araçla yürüyorsa 150 ye neler yapar söylemiyorum bile:D
orda 306 yı milas teşkil etmesi açısından koydum, 167 hp bi araç, sfi dan daha güçlü ve şanzıman 6 ileri:D ve orda kalkan vti 155 hp hb modeli;)
kendi vti ım olsa zaten onun videolarını koyardım, bunları koymamdaki amaç örnek teşil etmesidir;) bunların temizini bulmak gerçekten zor, izmir de 2 abimizde sedan var size en uygunu onlar, 306 ile kalkan hb çok fazla gelir:D ben size burda da denendiğini, hatta astra sfi ın sahibinin sitemizin üyelerinden dj erhan olduğunu da daha önceki mesajlarımda yazmıştım fakat videoları koymadan önce kimse önemsememiş, yaraları deştim herhalde:D ve tekrar söylüyorum drag da vti affetmez.:) tek bir link verip kendi açımdan konuyu kapatıyorum :(güzel videolar var izlemenizi tavsiye ederim. sarı coupe da fethiyeli bi abimizin. 1,9 106 ları yiyiyo :))

işte link:http://www.youtube.com/profile_videos?user=OnlyFeeL&page=1 (vti drag videoları 2, sayfada)

bu başlık altında artık yazı yazmamaya karar verdim.çünkü konu daha çok çekiştirilirse uzayıp gidecek ve hiç kimse için iyi olmayacak

saygılarımla

MESUT AVCI

çok korktum ben bu Vtec lerden :kop: Bu iş videolarla çözülmez dedim en baştan,gelsinler deneyelim.. Eğer o standart 1.6 vtec,2.0 Vtec Type R la yürüyosa çok üzüldüm Type R sahibine.. Çoluk çocuk muhabbetinden iyice sıkıldım ya :mad: Varsa gelsin Vtec.. O değil sırf saçma sapan geyik muhabbetlerinden dolayı çok sevdiğim Vteclerden soğumaya başladım.. 160 hp imiş madem öyle niye yıllardır ben draglarda 1 tane bile Vtec in 106 veya Saxo nun önünde 1.geldiğini görmedim.. Dyno da çıkan rakamla yürümez o arabalar..

GSİ

Organizasyon Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar burda birbirimizi kırmadan güzel ve seviyeli bir sekilde tartısıyoruz,kavga etmiyoruz,birbirimizi kırmıyoruz.sonuçta ben ne opelin,nede hondanın avukatı değilim.sadece opelseverim.ama bir gercek varki hondayı yüklediğin zaman gercekten cok iyi sonuç alıyorsun..
ama buda bir gerçek standart vtec 106 (120hp) ve (iyi bir sürücüyle)yla bile başedemiyor.anca 4.vitesde yakalıyor 106yı.sfi yi yakalaması cok zor.2.3.4.5. viteslerde ve 400 mt hiç sansı yok.(standartın)..

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaah ahhhh... :)

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle gsı konuşmak bile yersizzzz

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chiefkadir' Alıntı:
Autodromda yapılan dragdan ziyade(2.viteste dragmı bitermiş:) ) 350-400 mt. ve daha uzunda vtec veya diğerlerinin Sfi ile başa çıkması zor...
Corsac ; Bide 306 var demişin ..nerde o 306 ? hemen bul deniyelim ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-OjblEDnR08

kardes araba kadar soför de önemli videoları izyeyince takdir ettim valla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...