Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten sadece gülüyorum.. :) neden insanlar sadece 0-100km süresine göre yada 200-300m'lik mesafeler için yorum yapıyor.. VTEC fanatiği kardeşim, bu araçların her vites için rolling değerleri var. ve bunlarda unutmaki beygirden daha çok tork önemlidir.. atıyorum, SFI max süratine 30-40sn'de ulaştığında senin bikaç dakika daha beklemen gerekebilir. ;)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chiefkadir' Alıntı:
Yaklaşık 40 araba bir araya geldik..Denk ve kalkış için hazır çok araba vardı,kadett turbo,calibraturbo,astra gsi'lar,yüklü vtecler,106 lar,206rc ler felan ..maalesef hava şartları yüzünden kalkış yapamadık ..ama yakında denicez geçeceğimi sanmıyorum ama yinede sonucu yazarım :)
(bu arada vtec drag şampiyonu aybek'in eski aracı,tabiki o haliyle durmuyo)
Kalkışı nede yapıyorsunuz? Bu sırada ankarada da yüklü araç çokmuş...

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
arkadaşlar konuya burda ben bi açıklık getireyim yaşamış ve bu olayı yapmış bi insan olarak kalkışta vtı her türlü alıo sebebi ise sfı ın çok sarması...amaaaaaa iş roole gelince hiç şansı yok onuda denedim çünki baskı balatamın bitik olduğu zaman bile azda olsa 200 km hız da öndeydim zaten sorası allah kerim sfı rahat 240 gören bi araba vede km hatası az denebilcek kadar yok aslında bu sebepten dolayı stok bi vtı asla ve asla sfı rollde GEÇEMEZZZZZZZZZZ.;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa vti 206 gti la zor kalkıo bırakın gsi tabiykide bak 2. kez sölüyorum:D

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben onu bunu anlamam bugun tüpte 250 basıp karnı ağrıyan bi vtec hatchbeği tokatladık sfi rulez valla kanırta kanırta ağlatır.

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
sfi alır gebertir 0-100 cali 7.5 sn
vtec 160 beygir tork düşük 0-100 8.4 sn millet mahoninin dediği gibi opeli bilmiyolar.max fabrika hızı vtec civic 205km
sfi 217km yani opel ruls

honda 6000 devire gelecek te bagırta bagırta motoru açılacakta öööööfffff bunlar reklam kokan hareketler mayk

hatanız var.... vti ın accelaration verilerin dogru deil.... objektif olunuz. :good: ..

ayrıca dediginiz top speed de dogru degil :) verileri okicanıza otoban testlerini incelerseniz çok iyi edersiniz vti 2.40 üzeri gidiyor standartları ;)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelciyiz hepimiz bende opelciyim (vectradan) ama vti ları çok küçümsüyosunuz. varsa bi SFI her türlü deneriz müsait bi alanda. dönen muhabbetin çogu fos :)

yok 8.4 te çıkıomuş vti :) bunlar boş işler. lafla peynir gemisi yürümez.. deneriz görürürz. ben gönüllüyüm VTI ımla ;) legal biçimde tabiiki, boş mekanda :) ondan sonra sizin deyiminizlee kim kimi gebertiyormuş belli olur.hodrimeydan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...