Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
08 2004 gunu körfezde yapılan mahali draglarda team paşalının vteclerıne zıplayıp 2.ci olmuştum:) stock lu vtecler gerçekten güzel yürüyor ama benim aracımda stocklu olunca güç gerçektende ortaya çıkıyor GSİ;)

team paşaoglu mu demek istediniz acaba ??? :confused: :confused: team paşalı nedir ??varsa eger oyle bişi ?

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
08 2004 gunu körfezde yapılan mahali draglarda team paşalının vteclerıne zıplayıp 2.ci olmuştum:) stock lu vtecler gerçekten güzel yürüyor ama benim aracımda stocklu olunca güç gerçektende ortaya çıkıyor GSİ;)

Ayrıca Stock' lu olarak tabir ettiginiz nedir merak ettim?

Stock motor oynanmamış motor internallere girilmemiş motor demektir.

Stocklu motor ne demek çözemedim acıkcası.

Acıklarsanız sevinirim.

kse71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, oynanmamış iki motor içinde açıkçası sfi bence alır.ama bunu sfi kullanıcısı olduğum için demiyorum çünkü vtecyide beğeniyorum çok sıkı ve devirli makina. akselarasyonda sfi kesinlikle alır (çok yaşadım ;) ). ama son sürat için tam birşey diyemiycem çünkü vtec in son sürati ile ilgili bir bilgim veya görmüşlüğüm yok.
ama astra gsi ın son süratinin kadett den iyi olduğunu düşünürsek ki öyle...
SFI...:good:

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
maxi106' Alıntı:
opelciyiz hepimiz bende opelciyim (vectradan) ama vti ları çok küçümsüyosunuz. varsa bi SFI her türlü deneriz müsait bi alanda. dönen muhabbetin çogu fos :)

yok 8.4 te çıkıomuş vti :) bunlar boş işler. lafla peynir gemisi yürümez.. deneriz görürürz. ben gönüllüyüm VTI ımla ;) legal biçimde tabiiki, boş mekanda :) ondan sonra sizin deyiminizlee kim kimi gebertiyormuş belli olur.hodrimeydan

bak kardeşim vtı ları küçümseyen yok ayrıca sana şunuda söyleyim iki aracında maddi değeri zaten bir değil;) bu birincisi....
eğer müsait olurda izmire yolun düşerse yada benim ist bula düşerse her türlü deneriz;) bu iki...
hodri meydana hodri meydan buda üç;)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
restine rest ;) hertürlü ;) ayrıca istanbulda olupta musait olan sfi cı arkadaşlarda konuyla ilgilenirse güzel olur ;)

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
bu arada biz lafla peynir gemisi değil yeri gelir titanic yürütürüz sen rahat ol;)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DJERHAN' Alıntı:
bu arada biz lafla peynir gemisi değil yeri gelir titanic yürütürüz sen rahat ol;)

boş laflara devam ;) uygulamada gorelim biz hele bir:rolleyes: burda 2-3 laf geveleyip son söz bende muabetti dönmesin ;) tavsiyemdir sana :)

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
bak kardeşim ben izmirdeyim sen ist da sana şunu sorayım ilk önce hiç sfı la kalktınmı yada yürüdünmü eğer yaptıysan yorum yap...ben bu olayı yaptım ve yaşadım vtı kalkışta alıo ama roollde şansı yoq;) haaa kalkışta almasının sebebi güçlü olması değil hemen sevinme sfı çok sarıoda o yüzden;)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hım nedense vteclerinde çok sardıgını göz ününde bulundurmamışsın.buna kasa avantajı desek teknik açıdan daha dogru olacak sayın erhan bey.
muhabbet uzuyo.kalite düşüyor.anlaştıgımızı sanıyordum ;) eh ozaman burda tartışıp FORUMUN KALİTESİNİ DÜŞÜRMENİN MANASI YOKTUR.:)

saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...