Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:

arabamın km si yuksek oldugu için kendımı emniyete alıp yeni piston atıp rektifiye ettik. filtre,egzoz susturucu flndan tırsılırsa ona bişi diemem.. nos koymadım zaten ;) gsi a nos basmam zaten hiiç gerek yok ;)ZATEN fiat coupemde nos sistemi şuan
isteyen gelir bakar:Dbu arada yavuz beyin arabasıda epey yüklü;):rolleyes: bildigim kadarıyla...

saygılarımla.

Volkan kardeşim bana bi 10-15 müsade edersen deneriz.. Sana özelden yazıcam,çok önemli birkaç sıkıntım var onları halletmeden hiçbirşey yapamam.Şu an hiç vaktim yok sıkıntıları gidermek için.. Bu arada arabamda sadece dereceli var ( şu an orj. chiple gidiyor )..

Sevgilerimle..

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Volkan kardeşim bana bi 10-15 müsade edersen deneriz.. Sana özelden yazıcam,çok önemli birkaç sıkıntım var onları halletmeden hiçbirşey yapamam.Şu an hiç vaktim yok sıkıntıları gidermek için.. Bu arada arabamda sadece dereceli var ( şu an orj. chiple gidiyor )..

Sevgilerimle..

ok, sorun değil...müsade sizin :good: ben hep buralardayım.müsait oldugunda solersin abi ;)

sevgi ve saygılarımla.

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:
işte vti ın farkı burda.. paranın karşılgını gani gani alıosun. kendinden yuksek cc leri rahatlıkla meydan okur. eker..

honda the power of dreams :eek: :eek: :eek:
benıde ekermi? varsa tanıdığın sağlam giden honda hemen körfez pistini kiralıyalım anahtarına kalkalım..bu konudan biraz uzaklaşmıştım aracım 600f le yarışırken kol çıkardı ıngıltereden sbd kol grank getirttik artık 34 J(aMeS B(oND) vtecleri parçalamaya hazır...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
benıde ekermi? varsa tanıdığın sağlam giden honda hemen körfez pistini kiralıyalım anahtarına kalkalım..bu konudan biraz uzaklaşmıştım aracım 600f le yarışırken kol çıkardı ıngıltereden sbd kol grank getirttik artık 34 J(aMeS B(oND) vtecleri parçalamaya hazır...

bız stock Aracları kaldrıyoruz fark ettıysenız. dolu gsi için yazı bekle ;=) bende doldurim vtiımı. yada fiat coupeden merhamet dile o hazır...

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:

bız stock Aracları kaldrıyoruz fark ettıysenız. dolu gsi için yazı bekle ;=) bende doldurim vtiımı. yada fiat coupeden merhamet dile o hazır...
iddalıysan hemen...biz bu hafta sonu çınarcık yoluna çıkıyoruz 2 tane sti 1 tane 600rr var iddalıysan bekleriz..

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
iddalıysan hemen...biz bu hafta sonu çınarcık yoluna çıkıyoruz 2 tane sti 1 tane 600rr var iddalıysan bekleriz..

turbo 4çeker varsa. ortaya evo gelir.bekleriz ataşehire.

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:

ben bu hafta onlarla cıkacagım sen fiat ıle benımle kalkacaksın yanlış anladın galiba..ben drag sevmiyorum gaz pedalına güveniyorsan izmitten koparız ister ankara yoluna çıkarız ister çınarcığa benim için fark etmez;)

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
maxi106' Alıntı:
yıldırım' Alıntı:
ben bu hafta onlarla cıkacagım sen fiat ıle benımle kalkacaksın yanlış anladın galiba..ben drag sevmiyorum gaz pedalına güveniyorsan izmitten koparız ister ankara yoluna çıkarız ister çınarcığa benim için fark etmez;)

Dikkatinize!!!

Forum Kuralları Madde-12' Alıntı:
12- Forum içerisinde,her türlü illegal,trafik kurallarına aykırı,insan hayatını tehlikeye atan,yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...