Astra Sıralı Sistem Acil

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hollanda menşeili Prins taktır en iyisi ama biraz pahalı.

Bence gereksiz....İİ montaj yapan bir yer bulmak lazım. Brc için Kesinlikle Mocan otogaz öneririm Ankarada. Yetkili bayidir...Ben taktırdım 2 ay önce, daha ayara bile gitmedim daha...Yani ilk aşamada bile kalibrasyoınu güzel yapıyolar...Yakıt tüketimim ş.içi 16-17 krş, ş.arası 12-13 kuruş.Klima kullanımında yüzde 10-15 daha artıyor tabi....

Prinsin fiyatı 2bin ya da biraz üstünda, brc ise 1600 civarı, sonuçta dünyayı yeniden keşfetmek degil bence lpg işi...İşe yarar, kendini ıspatlamış, bütçenize uygun bir marka tercih edin derim....

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ
Kaan Arslanlı

Bence gereksiz....İİ montaj yapan bir yer bulmak lazım. Brc için Kesinlikle Mocan otogaz öneririm Ankarada. Yetkili bayidir...Ben taktırdım 2 ay önce, daha ayara bile gitmedim daha...Yani ilk aşamada bile kalibrasyoınu güzel yapıyolar...Yakıt tüketimim ş.içi 16-17 krş, ş.arası 12-13 kuruş.Klima kullanımında yüzde 10-15 daha artıyor tabi....

Prinsin fiyatı 2bin ya da biraz üstünda, brc ise 1600 civarı, sonuçta dünyayı yeniden keşfetmek degil bence lpg işi...İşe yarar, kendini ıspatlamış, bütçenize uygun bir marka tercih edin derim....

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı nisan ayında aldım.Üzerinde zavolli sıralı sistem var daha 60.000 km garanti bakımını yeni yaptırdım.Hiç bir problem yaşamadım.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı nisan ayında aldım.Üzerinde zavolli sıralı sistem var daha 60.000 km garanti bakımını yeni yaptırdım.Hiç bir problem yaşamadım.

Sayın Mehmet Bey toplam 60.000 km yaptıysanız (6x10.000km) 6 defa bakıma girdiniz demektir. Bakım fiyatları olarak ne kadar ödediniz. Filitrelerin içelerini kontrol ettiniz mi? Konu hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar,

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım illada taktırcam diyosan İLSAY LPG (Kadir Ustayı) önerebilirim. gayet kaliteli biryer.Hem forumdan da arkadaşımız kendisi.sen onun yanına git sana herşey hakkında bilgi verir.

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ROMANO marka kullanıyorum 2 yıldır tık yok valla çok memnunum

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
MOCAN OTOGAZIN istanbulda bayisi var mı?

Ben bu yazıları okuduktan sonra 2004 - 1.6 enjoy 91.000 bindeki aracıma lpg taktirmaya kararverdim...Piyasa oldukca kötü parayı elde tutmak lazım bu sistemlerlede %35-40 a varan kar elde ediliyor ben hergün ev iş arası 44 km ayrıca hafta sonlarını hiç saymak dahi istemiyorum... Çok kilometre yapıyorum dolayısı ile benim almam farz olmus sanırım
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ
Kaan Arslanlı

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara dışında Şubemiz bulunmamaktadır.

İlginize teşekkür eder, Saygılarımızı sunarız.

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

Ben bu yazıları okuduktan sonra 2004 - 1.6 enjoy 91.000 bindeki aracıma lpg taktirmaya kararverdim...Piyasa oldukca kötü parayı elde tutmak lazım bu sistemlerlede %35-40 a varan kar elde ediliyor ben hergün ev iş arası 44 km ayrıca hafta sonlarını hiç saymak dahi istemiyorum... Çok kilometre yapıyorum dolayısı ile benim almam farz olmus sanırım

migo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 aydır Teleflex kullanıyorum,oldukça memnunum bence mutlaka araştırın enjektörleri emme monifolduna takılıyor ve ciddi sessiz taktırdığım yer BRC nin de servisi idi ikisi bence kesinlikle mukayese edilmez.Bence Teleflex i incelemenizi tavsiye ederim.