astra ya bardaklık çözümleri

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözümler çok aslında yeterki isteyin

şu tip bir şey var mesela torpido üstüne konuluyor viraja bile girseniz içinde bilye sistemi var dökülmüyor.

http://u.sonteklif.com/modacar-sihirli-bardaklik-111115-80413

80413_0_b.jpg

yada bu tip güzel işlevsel bir kolçak alıcaksınız..

Botmbrkbr4700103.jpg

spa0653eo7.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yada bu tip güzel işlevsel bir kolçak alıcaksınız..

Botmbrkbr4700103.jpg

Ben bundan kullanıyorum, şık değil ama hem işlevsel hem de ekonomik ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şu tip bir şey var mesela torpido üstüne konuluyor viraja bile girseniz içinde bilye sistemi var dökülmüyor.

80413_0_b.jpg

Bir zamanlar bunlar amma modaydı. 15 sene kadar evvel "Kalipso" veya "Hacı yatmaz" diye piyasaya sürülmüştü, gerçekten de çok dengeli bir aletti.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D abi benim arabada yanımda bardaklık var ama hep alışkalık bizdeki usül belli bacak arası :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:D abi benim arabada yanımda bardaklık var ama hep alışkalık bizdeki usül belli bacak arası :D
Aynı metoda talim ediyoruz desene :). Ben özellikle arabada kola/çay/kahve gibi ürünleri içmeyi ve içirmeyi sevmediğim için genelde soda tercih ederim. O nedenle ya kapı cebini ya da bacak arasını kullanırım. Zaten Vectra'ların bardaklığına gönül rahatlığı ile ne konabilinir ki?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı sürerken çayda içilmez bardaklık bile olsa gene bir çukurda sert virajda el fatiha :D şu starbucksın içecek bardakları var onlardan olur üstü kapalı onların..
olmaz diyoruzda gerçi ben bir bravada gördüm adam torpidonun altına araba kettlarından monte etmiş torpidoda açık büfe earlgrey kuşburnu naneliçay yeşilçay 3 ü birarada ne ararsan vardı :D :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Otobüs şirketleri gibi desene. Beyefendi ne alırdınız, üçü bir arada, çay, kola, meyva suyu :).

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neler var abi ya dünyada nette ne arabalar görüyorum millet zaten sw araçları bu amaçla alıyor artık adam arkaya kocaman araba buzdolabı koyuyor önde kettle arabanın içinde multimedya kiti lcd ekranlar falan :D adam bildiğin arabayı yaşam alanı yapmış :D araba firmalarıda bunu görmüş zatenki yeni nesil sw larda artık arka koltuklar yatak oluyor cam tavan koyuyorlar falan.. :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tam bana göre desene, huyum kurusun rahatıma çok düşkünümdür :).