Astra yazisi

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın arkasındaki Astra yazısının 'A' sını TWİNPORT yazısının 'W' sunu koparmışlar.Bunları nereden ve ne kadara temin edebiliriz fikri olan var mı?

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
aksesuarcılarda bile satılıyor o harflerden. millet arabasının arkasına saçma sapan yazılar yazıyor onlarla. ama orjinal font ta harf her yerde bulamayabilirsiniz. servislerde ve parçacılarda mutlaka vardır.

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heryerde bulman mumkun benım arabamında A harfi yoktu opel gedizlerden aldım sanıyorum gedizlerin mersindede yeri var ordan alabilirsin astra yazısı komple 20 tl civarında harf olarak yok komple yazıyı veriyolar

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar ucuuzmu yazılar..janttaki opel logosuna bile 50 tl diyorlar serviste

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi alacaksan orjinal fontta al, diğerleri sırıtır,güzel durmaz .

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bende de VECTRA'nın A'sı; 2.0 16V'nin 0'ı düşmüştü. Günlerce sanayiyi ve servisi kazan kepçe misali aradım. İşte sonuçlar:

- Tek harf kesinlikle bulamazsınız. Yazı karakterlerini uyduramazsınız, çok çirkin duruyor.

- Komple almanız lazım. Benim yazıların ikisi için 45 tl fiyat aldım. Servis nasıl olduysa 34 lira dedi.

- Ya da 5-10 liraya yan sanayi alacaksınız. Sıkça bulunuyor. Ama iki gün sonra kapkara olabilir.

- Son seçenek ya hep ya hiç deyip hepsini ortadan kalracaksınız. Güzelce temizleyeceksiniz. Çok hafif kalan izi kafanıza takmayıp 45 liranızla başka bir gerekli iş yapacaksınız. Ben böyle yaptım pişman değilim...