astrada ses

johndone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,öncelikle cevap verme lütfunda buluna herkese çok cuteşekkür ederim.biliyosunuz bilgi paylaştıkça artarmış. 2005 model astra sahibiyim.aracımda uzun yolda giderken 4 yada 5. viteste devir 1500-2000 arasına geldiğinde çok ince kayış sesine benzer bi ses geldiini farkettim.arıza ışığı yanmıyor fakat yinede kafamı kurcaladı. bu konuda beni aydınlatırsanız müteşekkir olucam.bu konuyu önceki açışıma triger kayışından gelebileceği söylenmişti ama triger kayışı yok diye biliyorum bizim araçlarda.herkese iyi günlerr....

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
merhaba arkadaşlar,öncelikle cevap verme lütfunda buluna herkese çok cuteşekkür ederim.biliyosunuz bilgi paylaştıkça artarmış. 2005 model astra sahibiyim.aracımda uzun yolda giderken 4 yada 5. viteste devir 1500-2000 arasına geldiğinde çok ince kayış sesine benzer bi ses geldiini farkettim.arıza ışığı yanmıyor fakat yinede kafamı kurcaladı. bu konuda beni aydınlatırsanız müteşekkir olucam.bu konuyu önceki açışıma triger kayışından gelebileceği söylenmişti ama triger kayışı yok diye biliyorum bizim araçlarda.herkese iyi günlerr....
motor tipinide belirtirsen bende memnun olucam

johndone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra twinport,Z16XE

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
v kayışı olabilir v kayış rulmanı var ondan gelebilir ayrıca triger kayışı vardır 60000.km değişecek

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahaha yok yaw ama belkide şu yetkili servis özel servis muhabbetine kızmıştır...Tansu Ustam ne diyorsun bu işe?