Astradan vazgectim Focus aldim.iyiki almisim.

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanirim araba 2006 uretim olan 2007 modellerden. alirken ben arabayi daha once internetten baya arastirdigim icin biliyodum ve sordum neden kapi kolu ve ayna govde rengi degil diye adam da bilmiyo. net bi cevap veremediler. napalim canim o daoyle olsun. arabayi ucuza aldim oda yeter. yeni terndlerde yol bilgisayari falan standart olmusalirken gordum . delux lerden daha ucuz hemde. mesela benim arabada yol bilgisayari da yok. aldiktan sora cok dusundum acaba ghia mi alsaydim diye ama napalim canim allah kazasiz belasiz bunu kullanmayi nasip etsin. zamanlada arabanin huyunu suyunu ogrencegim. bi direksiyona gecip kullanmayi biliyorum. lastik patlasa onu bile degistiremem:)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel tercih bence kazasız belasız kullan bide bence o sony olayı çok şahane yol bilgisayarı olmamasını nötürlüyo bence

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ama astranın ic hacmi focustan daha geniş bi eksi ama focusun artı yanları varıdr

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncellikle hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullan inşallah. Ama arkadaşlar bende vectradan önce focus vardı gerçekten güzel arabalar ama opelin eline su dökemez bence

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
ford kullandınmı bilmiyorum ama focus lardan pişman olan görmedim...

güle güle kullan...

ben fordun kötü olduğundan umarım pişman olmazsın demedim. arkadaş astra ile focus arasında tercihte zorlanmış ve sonra focus almaya karar vermiş. sonradan keşke astra alsaydım die pişmaz olmazsın umarım demek istedim...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
Hayırlı olsun...

Eğer jantlar alaşımsa, aynalar ve kapı tutamakları neden gövde rengi değil?

Güle güle kullan...

bu arada yeni aklıma geldi. bizim komşunun jeep grand cherokee'nin de aynalar gövde rengi diil...siyah... enteresan...