Astradan vazgectim Focus aldim.iyiki almisim.

shnbrs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun arkadaş,
bende araba alırken acaip kararsız kalmıştım. toyota corolla hatcback, ford focus hatcback ve opel astra arasında. gönlüm daha çok toyotadan yanaydı. malum japonlar, sempatik insanlar. hiç kimseyle uğraştıkları yok. sadece kanedi işlerine bakıyolar. fransızlar gibi değiller. ayrıca sorunsuz olması filan gibi duyumlarım yüzünden corolla niyetindeydim. 2 defa almak için gittim. sonunda opel astra aldım. diyeceksiniz ki almanlar iyimi. onlarda avrupalı. al birini vur ötekine ama ne bilim astranın görünüşü beni cezbetti. hele ön kısıma bayılıyorum. tasarım bence harika. o yüzden astra aldım.

focusa gelince. bence çok hoş bi araba. görünüşü daha kaslı, bagaj hacmi desen çok büyük. sürüş keyfi süper. yolarda ki çukurları filan araba hiç hissettirmiyo. hatta aralık 2006 da trend dizeli 37.500 ytlye indirdiler. ama ellerinde başka araba yoktu. iç döşeme açıkrenkti filan derken vazgeçtim.

ama sürüş keyfi bence astradan daha iyi diye düşünüyorum. ben görünüş dedim ve astra aldım. arabamdan çok memnunum.

eminim sende memnun olacaksın focustan. sana hayırlı sürüşler diliyorum.
allah kaza, bela göstermesin.

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki hayırlı olsun ama bence de sonradan inşallah keske demezsin
Asla bir fordum olmayacak renaultum olmayacağı gibi

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bence.Hayırlı olsun

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar bende bi astra tutkunuydum. yillardir babamin eski 1,6 astrasini kulllaniyodum. ve o kadar alistim ki bu yuzden ilk arabam astra olsun diye almaya karar vermistim ama internette ve bu sitede astranin kronik sorunlarini duyunca baya cekindim ve baya bekledim. 1 şubatta izne gidince eskisehirde opele baktim. benim istedigim dizel gelmemisti. sora yeni toyota corollaya baktim. oda guzeldi ama pek isinamadim ve 40 ın uzerindeydi. sora forda bakalim dedik kayin pederle. focuslarindan 40 uzeri oldugunu biliyodum ve hic umitsiz hadi bakalim dedik. sora baldizim kocta calistigi icin indirim yaptilar ve 34,700 e pesin aldim focusu. daha ne olsun . ilk defa focus kullandim. ve cok degisik geldi. yillardir astra kullanan biri olarak focusa binince tuhaf geldi ve hala alisamadim. zaten diyarbakira geldim. karakolun onune cektim ve bi dahaki iznim yazin. yaza kadar yatar artik araba. ben ona bakiyorum o bana bakiyo.2090 km oldu daha.:) dunde ilk defa yikadim. cok etli ve dis gorunumu harika. mondeo ya cok benziyo

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teacher33' Alıntı:
Hayırlı olsun.Benim astranında aynaları siyahtı aldığım bayi isterseniz boyarız dedi aynaları boyayıp teslim ettiler orjinal gibi görünüyor şimdi.

Arabaniz ne renkti acaba?benim arabam tonik mavisi. bende boyatsan mi diye dusunmeye basladim. bole dikkatli arkadaslar fark eedince benimde sanim sıkılmaya basladi acikcasi. boyatsam nasil olur acaba bi fikriniz varmi? ayni rengi tutar mi?

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
epulatli' Alıntı:
Arabaniz ne renkti acaba?benim arabam tonik mavisi. bende boyatsan mi diye dusunmeye basladim. bole dikkatli arkadaslar fark eedince benimde sanim sıkılmaya basladi acikcasi. boyatsam nasil olur acaba bi fikriniz varmi? ayni rengi tutar mi?

boyatsan iyi olurda.. çok uğraştırır bence astarı kumaşından pahalıya gelir.. sen hazır ürün varmı hesaplısından ona bak bence.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rulet: Beyler açtığım konularda focus hiç reyting yapmadı,astra her zamanki gibi coştu coşturdu.burada herkes focus diyo nerdeyse