Astrama Xenon Alıcam Far Tipi Nedir Astra H 2006 ...!

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhabalar degerli opelim.net kullanıcıları;
Arabama xenon far alıcam araştırdım 129 Liraya Z Tech 8000K buldum her far tipi için var fiyat marka nasıl acaba ve far tipi nedir bizim bu astra h lerin h7 diye duymuştum ancak bide size soruyım dedim ...
Saygılar...:)

Son düzenleme:

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal mercekli neden düşünmüyorsun mertkan?aracını satılığa çıkarmıştın ne oldu son durum?

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal mercekli neden düşünmüyorsun mertkan?aracını satılığa çıkarmıştın ne oldu son durum?
Abi mercekliler pahalı ya o kadar verilmez babam satılırsa satarız satılmazsa kalır dedi bi değişiklik yok nasipse satılır :)

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına kaç tl istedin?ne kadar teklif ettiler mertkan?

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına kaç tl istedin?ne kadar teklif ettiler mertkan?
Valla abi biz 27 cıvarı istiyorduk 25 geldi teklif 1 tanede 24 geldi kabul etmedi babam öyle kaldı bi ara a3 lere merak sarmıştı babam o yüzden satmak ıstıyordu şimdi bi durum yok duruyor lastikleri değiştirdik işte bakımlarını yaptık triger bobin balatalar değişti sol kapıda ufak bi göçük gibi birşey vardı onuda yarın götürüp yaptırıcaz serviste.Yan yana park halindeyken biri kapıyı açmış kapının sivri yeri oldugu gibi bizim kapıda ve kapı içeri göçtü ufak oda yarın yapılıcak bide xenonları aldımmı tamam olucak işte :)

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı markalar sorunlu diye duymuştum.. araç elektronik oldugu için sıkıntı yaratıyor... o yüzden araştırmadan alma..

modesit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun.kullan aracını maşaallah güzel aracın var.modellide.eksiklerini de yaptırmışsın.bende aracımı nisanda aldım.28000km 'ydi.şu an 32350 de.30000 bakımını yaptırdım.2005 model.3 ocak çıkışlı.lastikler,akü,diskler,balatalar. ön takım, hiç ellenmedi.orjinaldir.ilk sahibinden aldım.değişen boyanan yok.üye otomobiller kanalında resimlerini yayınladım.41 ky 550 başlıklı.bakarsın.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun.kullan aracını maşaallah güzel aracın var.modellide.eksiklerini de yaptırmışsın.bende aracımı nisanda aldım.28000km 'ydi.şu an 32350 de.30000 bakımını yaptırdım.2005 model.3 ocak çıkışlı.lastikler,akü,diskler,balatalar. ön takım, hiç ellenmedi.orjinaldir.ilk sahibinden aldım.değişen boyanan yok.üye otomobiller kanalında resimlerini yayınladım.41 ky 550 başlıklı.bakarsın.
tmm abi saol