Astramla dağdan inerken

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı asfalttan cıkarmaya cok korkuyorum..dağa cıkmak degıl dagın yoluna bıle gırmem...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neymiş Selcuk ' tan araba alınmazmış , bunu öğrendik. bide merak ettim araba çıkarken zorlandımı yolu motor ufak filan diye. ?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sen en iyisi git bi X5 al dağa taşa sür ... :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo benim araba her haftasonu yaşıyor bu problemleri çiftlik olayı olunca ama şükür öyle alt vurma olayı yok amartisörleri açmak amaç... :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasat zamanı arka koltukları yatırıyorum bagaj üst kapağını söküyorum Ya Allah diyerekten 10 kasa 5 çuval portakal ve mandalina yüklüyorum walla bana mısın demiyor...Canım arabam görevini her türlü yerine getiriyor.Bu arada 10 kasa ortalama 500 kg 5 çuvalda 250 kg a yakın...Ama buna göre de ödüllendiriyorum tabii... :)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasat zamanı arka koltukları yatırıyorum bagaj üst kapağını söküyorum Ya Allah diyerekten 10 kasa 5 çuval portakal ve mandalina yüklüyorum walla bana mısın demiyor...Canım arabam görevini her türlü yerine getiriyor.Bu arada 10 kasa ortalama 500 kg 5 çuvalda 250 kg a yakın...Ama buna göre de ödüllendiriyorum tabii... :)
abi sen bizimkinden sakat iş yapıyormuşsun hızlı gitme bari...

selcukuygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba dağda ne kaçıyo be bi görseniz varya müthiş.herkese tavsiye ediyurum.herkes arabasıyla bir kez bile olsa dağa çıksın.orman havası iyi gelicek arabaya emin olun :)