Astramla köpeğe çarptım

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, son zamanlarda yollarda çok görüyorum..

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bende bitane gerizekalıya çarpıyodum. Kadıköy boğadan rıhtıma inerken ışıklarda bana yeşil yanmasına rağmen önüme atlayan ahlaksız insanlardan kurtuldum. Yolu yaptıran kişinin kızı kırmızı ışığa aldrış etmeden önümde belirdi. Bana yeşil yanıyordu ve her saniye önüme birileri atlıyordu. Hepsinden sıyrıldım ve en son malum kişi önümde belirdi. Hızım yaklaşık 20 idi ve birden frene asıldım. Araba hafiften kaydı ve o anlık sinirle kişiye "gerizekalımısın" diye bir soru yönelttim. Cevap vermedi . Çevredekiler ve aslında önümden saniyeler önce atlayarak geçenler bena onaylayan bakışlar attı. Traji komik mi ? Gerçekten komik mi? Komik değil direk acı bir durum mu?

He bu arada köpeğe çok kızmamak lazım. Aramızda bu gibi insanlar oksijen ziyan ederken renk körü bir köpek ne kadar suçlu olabilir ki?

Umarım durumu iyidir .. Uygun bir yerde durup köpeğe bir bakardım yerinizde olsaydım. Çünkü biliyorsunuz , sokak hayvanlarına yardım edecek kimse yok. Belediye yaralı bir köpek gördüğünde direk olarak zehirliyor.!

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynen böyle Cem'e katılmamak elde değil bende bir hayvansever olarak belediyenin bu tutumundan çok şikayetçiyim bu tarz durumlarda hayvan sağlam olsa bile uğraşmamak için malesef uyutuyorlar...

Bazı arkadaşlar biraz sinirli ve alaycı yaklaşmış ama adı üstünde hayvan...Ve şunu unutmayalımki dünya tamamen bize ait değil,onlar savunmasız ve emin olun neyin ne olduğundan bir haberler...Yapabilecek çok birşey yok kimsede alınmasın bu tutumuma sadece onlar adına çok üzülüyorum.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen hafta yolda 60-70 arası seyrederken yere bır ekmek parçası duştu bır anda. bır martı dalışa geçtı ve çarptım. muhtemelen öldü çunku bayağı bir fırladı ama butun gece içim acıdı hayvancağıza

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef biizim yazlık yolunda köpek çiftlikleri var etraf orman yemek bulmak için sürekli yola doğru çıkıyorlar ben bu olaya 5 yıldır sahit oluyorum sürekli otobanda köpekler eziliyor o kadar yere mail attım yazı yazdım malesef kimsenin umurunda değil..

2 Sene önce ben gene o dediğim otobanda bi köpege çarpmıştım 150'dan 30'a kadar falan düştüm ama sürekli önüme doğru hamle yaptıgı için kurtaramadın sağ önden vurdum sonra durdum baktım koşarak kaçıyordu ama beni çok etkiledi ezebilirdimde yaklaşık 1 ay her gece gözümün önüne geldi aynı sahneler ama bana ders oldu artık o otobanın belli yerlerinde 90'dan yukarı çıkmıyorum..

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaş vurmuştu şahinle kaput eğilip kalkınca önünü görme imkanı ortadan kalkmış zor durabilmişler.

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet köpekler yola cok dengesiz cıkıyor.

Son düzenleme: