Atv Safari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet gün yaklaşıyor sevgili isotta bi el at abi konuya canlansın buralar liste netlik kazansın saygılar.

34BRS97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
mantıklıda bi liste oluşmuş degil gelecek arkadaşlar

gelecek arkadaşlar neden isimlerini listeye eklemiyor anlamış degilim

1-isotta
2-muddapa
3-dragon
4-aga78+ 8 misafiri bay bayan opeli yok ama yeni leonları var

5-ömerdia
6-skyeye
7- brs97 (güncel )
8-misafir katılımcı
9-coldekiadam
10-eray
11- bahadır + misafiri
12-?
buluşma yeri ve saati konusunda kesin kararı bildirirseniz sewinirim. birde avrupa yakasından geçicek arkadaşlarla organize olup karşıya geçmek daha mantıklı olmaz mı diye düşünüyorum , ne dersiniz???
mesela ben halkalı'dan geliyorum.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34BRS97' Alıntı:
buluşma yeri ve saati konusunda kesin kararı bildirirseniz sewinirim. birde avrupa yakasından geçicek arkadaşlarla organize olup karşıya geçmek daha mantıklı olmaz mı diye düşünüyorum , ne dersiniz???
mesela ben halkalı'dan geliyorum.

evet arkadaşlar tarih yaklaşıyor 25 şubat pazar günü sabah 09:00 da gelecek arkadaşlar için kozyatagı Carrefour oto parkı buşuşma için uygunmudur ? 10:00 10:30 gibi ömerlide olmamız gerekmektedir

karşıdan gelecek arkadaşlar 1. köprü den gelirlerse daha kolay gelirler diye düşünüyorum tabi siz bilirsiniz 2. köprüden gelirseniz
yol üstü biyerde kararlaştırıla bilir yolu uzatmaya gerek yok mesela
şile otobanı çekmeköy askeri kışladan sonra ilk benzin istasyonunda
buluşa biliriz ama bunlar altarnetif yola toplu çıkmakta fayda var

GSİ

Organizasyon Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar,listedeki tüm arkadaşlar geliyor herhalde,o zaman bi netlestirelim yer ve zamanı...VE DAHA GELECEK ARKADAŞLAR YOKMU????
theone,nida,astra,karanlık,caxu,gsionur sizler neden yoksunuz bu listede???uzun zamandır bir etkinlik yapmıyorduk hadi beylerrrrr...
TARİH:25 SUBAT 2007
BULUSMA YERİ:kozyatagı Carrefour oto parkı
SAAT:09.00
HAREKET:09.30

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
isotta' Alıntı:
evet arkadaşlar,listedeki tüm arkadaşlar geliyor herhalde,o zaman bi netlestirelim yer ve zamanı...VE DAHA GELECEK ARKADAŞLAR YOKMU????
theone,nida,astra,karanlık,caxu,gsionur sizler neden yoksunuz bu listede???uzun zamandır bir etkinlik yapmıyorduk hadi beylerrrrr...

Ben gelecektim ancak o gün bulunmam gereken ve benden habersiz yapılan bir program var. Gitmezsem olmaz gerçekten... Aynı gün Kartepe' de olacağım. Hatta geçen cumartesi Mustafa' ya da söyledim serviste... Sizlere uyarsa buyurun hep birlikte gidip İstanbul' a 1,5saat mesafede karlar üzerinde hem sucuk mangal yapalım hemde isteyen kayak yapsın. Bu kadar sayfa üzerine aklınızı karıştırmak ve organizasyonu bölmek değil tabii ki amacım teklif var ısrar yok. Ben affınızı rica ediyorum.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
Ben gelecektim ancak o gün bulunmam gereken ve benden habersiz yapılan bir program var. Gitmezsem olmaz gerçekten... Aynı gün Kartepe' de olacağım. Hatta geçen cumartesi Mustafa' ya da söyledim serviste... Sizlere uyarsa buyurun hep birlikte gidip İstanbul' a 1,5saat mesafede karlar üzerinde hem sucuk mangal yapalım hemde isteyen kayak yapsın. Bu kadar sayfa üzerine aklınızı karıştırmak ve organizasyonu bölmek değil tabii ki amacım teklif var ısrar yok. Ben affınızı rica ediyorum.

Serkan, hafta sonu hava da tam Kartepe'lik. ;)

chancesnow.GIF
Saturday
Chance of Snow. Partly Cloudy. High: 41° F. / 5° C. Wind NNE 15 mph. / 25 km/h. Chance of precipitation 20%.

nt_chancesnow.GIF
Saturday Night
Chance of Snow. Overcast. Low: 24° F. / -4° C. Wind NNE 15 mph. / 25 km/h. Chance of precipitation 30%.

chancesnow.GIF
Sunday
Chance of Snow. Partly Cloudy. High: 28° F. / -2° C. Wind North 11 mph. / 18 km/h. Chance of precipitation 20%.

nt_chancesnow.GIF
Sunday Night
Chance of Snow. Partly Cloudy. Low: 21° F. / -6° C. Wind North 11 mph. / 18 km/h. Chance of precipitation 20%.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isotta' Alıntı:

için için iç çekiyorum...

abicim yetişebilirsem inşallah...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aktivite : ATV SAFARİ (QUAD SAFARI)
Aktivite süresi : 1.5 saat -15 Km
Derece : 17- 65 Yaş arası herkes katılabilir.
Ekipman : 125 cc Yamaha GRIZZLY ATV, Yağmurluk ( Alt ve Üst), Kask, Eldiven, Çizme, Sırlık -Dizlik -Maske ( YAZIN YAGMURLUK VE CİZME VERİLMEZ)
Tur tarihi : 25 şubat pazar saat 10:30
UCRET : 60 YTL + KDV PEŞİN ODEME ( SATIS FİYATIMIZ 75 YTL)
60 YTL KREDİ KARTI ÖDEME

60 ytl banka havalesi peşin
Fiyata dahiller : Tüm ATV ekipmanı, brifing, rehberlik!.

KAHVALTI : 7.5 YTL + KDV
BARBEQUE : 20 YTL + KDV

NOT: FATURA İSTENMESİ DURUMUNDA KDV TAHSİL EDİLECEKTİR.

TUR PROGRAMI

Saat konusunda özgürsünüz. Rezervasyon esnasında belirlemiş olduğunuz günde ve saatte tesiste olduğunuzda safari hazırlığınız başlıyor. Kıyafetlerin giyilmesi ve alacağınız kısa bir brifing sonrasında 1 saat 15 dakikalık 15 km lik safariye hazır oluyorsunuz. Parkur çoğu zaman çamur, ağırlıklı olarak orman ve köy yolarından oluşuyor.

Tesiste kapalı ve açık alan masaları bulunmakta Sürekli hazır haldeki mangalda; et, tavuk, köfte, sucuk ve salata gibi şeyleri uygun fiyatlara
yiyebilirsiniz. Yine tesiste alkolü ve alkosüz içecekler de mevcut (atv kullanacaklara alkollü içki içmemeleri gerektiğini belirtmemize gerek yok sanırım).
Yada kendi yiyeceğinizi getirip mangal kiralayıp piknik yapabilirsiniz.Yada derseniz ki " biz 10 kişi olduk; ulaşım istiyoruz safari
öncesinde/sonrasında bölgede rehberli doğa yürüyüş ve ızgara servisi istiyoruz":

arkadaşlar yemek ve kahvaltı işini nasıl yapalım + yanınızda yedek kıyafet getirmeyi unutmayın

ve temiz bi liste yapın arkadaşlar kim geliyo kim gelmiyo netleşsin

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen haftasonu Burda bir akrabamızın beyninde ur çıktığı için ailem acilen gelmişti ameliyat için. Sonra patolojide ur kötü huylu çıkmış.dolayısıyla haftasonu ailem gene gelicek..Bu yüzden affınıza sığınarak ben gelemiyeceğimi bildiriyorum.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...