Avatarımdaki ibrenin şaşırtıcı hikayesi...

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arac hareket halinde degil, cünkü hareket halinde olsa, o hizla öyle bir fotograf cekmek imkansiz...

büyük ihtimal hani su servislerde olan yerde dönen biseyler oluyor, onlarin üstünde yapmistir...

vites oranlari ile oynanarak sürat/devir dengesiyle oynanabilir ama:

arac hantallasir (hizlanmasi yavaslar)

bir de fotografin gercekligi tartisilir

Tabi tabi ölçüm dinamometrede yapılıyor

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi tabi ölçüm dinamometrede yapılıyor

diger arkadasin arac hareket halindeyken cekilmis. yani arada böyle bir fark var...

bence bu konuda önemli olan husus: 16 yasinda bir cocugun cizdigi sansimani üretip,bir mercedese takan zihniyettir.bu o cocuga nasil bir özgüven ve teknik ögrenme aski verir Allah bilir.bizde cogu mühendisin cizimleri bakilmadan cöpe atilir maalesef.. bu yüzden o sanzumani üretenleri kutluyorum...

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada yazmayı unuttum, bu araç olduğunu iddia ettikleri tam 2 dakika 14 saniye tüm tekerlekler asfaltta olduğu halde sadece sol arka tekerleğin patinaj çektiğini ( bu arada araç yerinden bile kımıldamıyor, yani hareket halinde değil) gösteren bi video görüntüsünü göndermişlerdi. Hatta yemin ediyorum asfalt yanmaya başladı bildiğiniz alev işte, yangın söndürücü ile södürdüler..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada yazmayı unuttum, bu araç olduğunu iddia ettikleri tam 2 dakika 14 saniye tüm tekerlekler asfaltta olduğu halde sadece sol arka tekerleğin patinaj çektiğini ( bu arada araç yerinden bile kımıldamıyor, yani hareket halinde değil) gösteren bi video görüntüsünü göndermişlerdi. Hatta yemin ediyorum asfalt yanmaya başladı bildiğiniz alev işte, yangın söndürücü ile södürdüler..

Lastik yanmıştır. aslfalt öyle patinaj çekmeyle yanacak türden bişi değil