Aydın Doğan&R.Tayyip Erdoğan Düellosu

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum-u aliniz sayın Başbakan, karanlıkların lordu Aydın DOĞAN'a fena sardırdı.Önümüzdeki günlerde de gündemin büyük çoğunluğunu bu atışmalar işgal edecek.. İstedim ki bizde fikirlerimizi zikredelim; bildiklerimizi, düşündüklerimizi paylaşalım; Memleketten uzak düşmeyelim..

Sizce Cem Uzan kişiliğine yapılandan mı yapılacak? Yoksa başkaca hesaplarmı var? Aşağıda Lord Aydın Doğan Hazretlerinin feveranını okuyabilirsiniz..

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/...9.2008&b="Bizimmedyagrubumuzbiatetmez"&ver=79

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın Doğan, çıkarcı biri bence..

eskiden hükümetin, başbakanın yağcılığını yapıyordu, sahip olduğu medya imparatorluğunda hep destek veriyordu..

fakat olan oldu, başbakan Aydın Doğan'dan bıktı sanırım ve kirli çamaşırları ortaya dökmeye başladı..

bugün bir kanalda izledim, başbakan, Aydın Doğan için, haftaya cumartesine kadar Hilton arazisiyle ilgili gerçekleri açıklasın, yoksa ben açıklarım ve ortalık karışır, tarzında bişiler dedi..

dikkatle ve merakla takip ediyorum ve etmeye devam edicem..

Cem Uzan'a yapılanları Aydın Doğan'a yapmak biraz zor gibi ama bakalım, bir köşede devlet, bir köşede medya imparatorluğu...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni bir eğlence başlıyor desene. Türk siyasi yaşamının değişmez ilkesi. Bir taraf çamur at izi kalsın der, diğer taraf güneş balçıkla sıvanmaz der. Yani bu tür insanlar sabahtan akşama kadar çocuklar gibi çamura bulaşırlar, çamurla oynarlar, her nedense ne elleri ne de üstü başları kirlenir. Her zaman (kendilerince ve dalkavuklarınca) tertemizler.

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yesinler bir birini

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar aydın doğan imparatorluğu ve derin güçlerini sevmesem de bir başbakana da kişilerle birebir münakaşa yakışmıyor kanaatimce.. MAdem yanlışlarını biliyosun ver mahkemeye savcıya incelesinler yargılasınlar. ama anladığım kadarıyla bu kişiye mahkeme yoluyla bişey yapamayacağını anlayan başbakanımız kendini bu kargaşanın içinde buldu. yinede yakıştıramadım açıkçası...

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın Doğanı öteden beri sevmem. Ancak yukarıda "kasenlee"nin dediği gibi kişilerle uğraşmak bir Başbakana yakışmaz. Bence Erdoğan sıkıştı ve artık böyle ucuz politikalarla işi yürütmeye çalışacak. Tabi böyle bir politikanın sonucunun iyi olduğu görülmemiştir.
Benim dikkatimi çeken asıl konu başbakanın sözleri. Başbakan diyorki "artık hatırla, gizli saklıyla bu iş yürümeyecek".... Burdan hepimizin sorması lazım; Başbakan Aydın Doğanı bu güne kadar neden deşifre etmemiş? Yani sırf medya gücünden kortktuğu için bizim haklarımızı bu adama mı yedirmiş. Veya da POAŞ'ta olduğu gibi devlet mallarını bu yüzden mi peşkeş çekmiş. Dolayısıyla bu olay Başbakan tarafından itiraf edilen bir acizlik ve çıkar olayıdır. Vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Haber izlemiyorum
Kafam rhat ediyo. O ne dmiş bu şunu demiş. boşverin. Ekmeğinize bakın.
Dünyayı başkalarının ne yaptıkları ile degil kendi hayatınızla kendi yaptıklarınızla yaşayın.
Emin olun daha huzurlu olucaksınız.

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside birbirini vurdurtsa fln süper olur aslında ama nasıl bi holding patronu başbakana kafa tutabilio bi ülkede orası çok düşündürücü...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al birini vur ötekine...yok aslında birbirimizden farkımız diye bir slogan vardı, bence tam bu durumluk