Ayıp ettin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isim vermeden opelim üyelerinden birine yazıyorum bunları.
benden paranın yarısına karşılık cihazları hemen göndermem için güven bekleyen kişiye laf ağızdan bi kere çıkar düşüncesiyle ben güzellik yapıp kapora falan almadan 1 ay önceden cihazları söküp evde bekletiyorum başka isteyene vermiyorum konuştuğumuz gün geldiğinde sonuç ; arkadaşın telefon kapalı.insanlık halidir diyorum 1 hafta önceden mesaj atıyorum telefon yine kapalı.hadi bişey oldu bi problem oldu şu 1 ay süresince yine haber verebilirdin.çok ayıb ettin şunuda gayet iyi anladım insanlar söz vermeyi başka şeyler vermek sanıyor..

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.

ilk konuda haklı olabilirsiniz, ancak bu dediğinizle kesinlikle haksızlık yapıyorsunuz!!

"insanlar söz vermeyi başka şeyler vermek sanıyor.."

KEŞKE BU KADAR "GENEL" KONUŞMASAYDINIZ.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanimasamda kim olduğunu biliyorum.İsim vermeyeceksen bu başlığı açmamalıydın diye düşünüyorum,Sana isim ver demiyorum ama bu konuda pek şık olmamış.Kişisel fikrim tabi

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih bu laflar banaysa .. ki bana... talafonum kapalı deil hala açık... mail adresim de aynı... şu sıralar senin paranı toparlamaya çalışıyorum... 7si dedik bugün 8i... sanki malları yollamışsında paran bende kalmış gibi yazılar yazma çocuk deiliz ikimizde... evet söz verdik birbirimize.. ben alıcam dedim.. madem bu kadar gerildin bu durumdann.. opelim netten özel msj yollasaydınn telefonuna ulaşamıyorum emre die... yada mail atsaydınn... bu ne cürettir yaa_? ayıp eden sensin şuan... 7 sine söz verdik.. neden kredi yatacak die.. bugün ayın 8i... ayıptır yaaa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...