[/b]33 VT 550[/b]

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
bence momo iyi gider sence nasıl kötümü

momo güzel tabi olmaz mı zaten momo GTR ve mam w1 arasında gidip geliyorum.. benim eklediğim siyah astra nasıl sence jantlar bi bakarmısın dostum?

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence siyah
Ledli stop alayım stoplarımı satacağım uygun fiyata....

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OTTO COUPE' Alıntı:

bence siyah
Ledli stop alayım stoplarımı satacağım uygun fiyata....

dostum satarsan ben düşünebilirim stoplarını tabi benim astraya olurmu bi de o var hatchback?

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mamw113uo5.jpg

mamw126jm1.jpg

Hemşo 10 numara ben cok begendim fazla dusunmene gerek yok bence bulabılıyrsan ve butce de yeterlıyse bunu al derim... :good:

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dar yanaklı lastik kullanıp Türkiye'de memnun olan biri var mı? tanıdığınız, şansen Ankara'da aracına dar yanaklı lastik taktırıp normal yolda (şehir içi) kullanan arkadaşların tümü lastik bombe yaptı, yırtıldı, araç çok sertleşti... tarzında yorumlar yapıyor.
Bence lastik ve jantla ilgili modifikasyon düşünürken ülkenin yollarını da dikkate almak lazım ben araca (96 vectragls) 16 inc jant dar yanak lastik taktırmaya korkuyorum..
Tabi ben öyle kötü yollarda kullanmam arabama gözüm gibi bakarım, param çok lastiği yenilerim diyorsanız,bilmem aslında tamamen zevk ve maddiyat meselesi...

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
dar yanaklı lastik kullanıp Türkiye'de memnun olan biri var mı? tanıdığınız, şansen Ankara'da aracına dar yanaklı lastik taktırıp normal yolda (şehir içi) kullanan arkadaşların tümü lastik bombe yaptı, yırtıldı, araç çok sertleşti... tarzında yorumlar yapıyor.
Bence lastik ve jantla ilgili modifikasyon düşünürken ülkenin yollarını da dikkate almak lazım ben araca (96 vectragls) 16 inc jant dar yanak lastik taktırmaya korkuyorum..
Tabi ben öyle kötü yollarda kullanmam arabama gözüm gibi bakarım, param çok lastiği yenilerim diyorsanız,bilmem aslında tamamen zevk ve maddiyat meselesi...

doğru diyosun tabi yollar önemli, hele sen ankarada kullanamıyosan ben mersinde hiç kullanamam :D ayrıca arkadaslar konuyu baska bi yerde ayrı olarak açacam burada yeterli yorumu göremedim daha fazla fikire ihtiyacım var jant seçiminde..

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hkasap' Alıntı:
mamw113uo5.jpg

mamw126jm1.jpg

Hemşo 10 numara ben cok begendim fazla dusunmene gerek yok bence bulabılıyrsan ve butce de yeterlıyse bunu al derim... :good:

hemşo bu arada bu jantı buldum pazarlığını bile yaptım 4 adet jant 16'' mam w1 yani yukardaki jantın aynısı 650 YTL, Ayrıca araçtaki lastik sycron ince yanak 4 adet sıfır lastikte 400 ytl istedi adam.. hala pazarlık içerisindeyim sizce fiyatlar nasıl???

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X_MATE' Alıntı:
hemşo bu arada bu jantı buldum pazarlığını bile yaptım 4 adet jant 16'' mam w1 yani yukardaki jantın aynısı 650 YTL, Ayrıca araçtaki lastik sycron ince yanak 4 adet sıfır lastikte 400 ytl istedi adam.. hala pazarlık içerisindeyim sizce fiyatlar nasıl???

bence fıyat gayet ıyı... bu fıyatlar bi Bursa'da olur dıye dusunuyordum... arkadasların soyledıgı gıbı Ankara'da heryer cukur... kullanırken stres yapıyor...