[/b]33 VT 550[/b]

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat baya uygun adam toptancıymış.. yani satış yerlerine gidersen bu fiyata zor diyo.. yine de bilmiyorum belki fiyatlar konusunda bilgisi olan vardır forumumuzda yazarlarsa sevinirim..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bijon sayısına dikkat et
mamw126jm1.jpg

jant 5 bijon 3 ü bağlanmış;)

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
çünkü astra g 4 bijon

dostum bijon sayısı resimde 5 adette örnek olsun die gödermiş jantı görebilmek için.. 4*100 olanı varmış onu özellikle sordum zaten benim araç 4 bijon dedim tamam dedi 4 bijonu da var bu modelin dedi.. :good:

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökalp dostum, 5 bijon 3 ü bağlanmış demiştin hala ne anlama geldiğini anlayamadım bi aydınlatırsan sevinirim

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla dediğin fiyat momoyla karşılaştırırsan çok uygun bence direk mam al çünkü momo 4 jant+lastik peşine 1800 ytl den aşağı çıkamassın vadeliye girersen zaten 2000 ytl kadar yolu var

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X_MATE' Alıntı:
gökalp dostum, 5 bijon 3 ü bağlanmış demiştin hala ne anlama geldiğini anlayamadım bi aydınlatırsan sevinirim
arkadaşım resimdeki örnek jant 5 bijon için ama takılan araç astra g 4 bijon bijon yerleri denk gelmediği için en fazla 3 tanesini takabilmiş bu jantın 4 bijon olanı yoksa alma warsa al bnce.

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
arkadaşım resimdeki örnek jant 5 bijon için ama takılan araç astra g 4 bijon bijon yerleri denk gelmediği için en fazla 3 tanesini takabilmiş bu jantın 4 bijon olanı yoksa alma warsa al bnce.

4 bijon olanı da var mam'ın.. bende açıkçası bu modeli düşünüyorum.. yalnız biraz şüphem var, bu resimdeki araç siyah ve biliyosunuz ki siyah araca ne yapsan yakışıyo, benim araç ise beyaz acaba aynı görüntü güzelliğini alabilirmiyiz, hoş resimdeki araçta body kitte var ama, benim demek istediğim beyaz araçta bu şekilde durur mu, tek şüphem bu? :confused:

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
valla dediğin fiyat momoyla karşılaştırırsan çok uygun bence direk mam al çünkü momo 4 jant+lastik peşine 1800 ytl den aşağı çıkamassın vadeliye girersen zaten 2000 ytl kadar yolu var

bencede bu fiyat çok uygun jantlarda resimde mükemmel duruyo ama araç siyah oldugu için ve body kit oldugu için mi acaba bu kadar güzel görünüyo gözümüze beyaz araçta da bu şekilde durur mu, benim araç beyaz ya :confused: