Bağdat caddesinde arabamı bağladılar...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman çok haklısın...Lüks arabaları durdururken hiç görmedim polisleri yada sadece durdurup iyi yolculuklar efendim falan derken duydum hep...Ama bize gelince bune lan camlar o ne egzost gibi konuşmalar falan..Adam resmen senin benim arabamı sırf kıskandığı için güzel olduğu için kendisi sahip olamadığı için bağlıyor yada ceza kesiyor..Adamların farı yanmıyor kapısı yarıya kadar açık, parkları yanmaz, stopları yanmaz, zehir gibi duman atar, minibüsler şehir içi trafiğinde terör estirir, taksiciler trafiği birbirine katar kural tanımaz,belediye ve halkotobüsleri sadece sinyalini verir önüne çıkar ister yarıya kadar geçmiş ol ister yanında ol peki nu adamlara neden bir yaptırım yok ben bunu anlamıyorum.Her türlü magandalık serbest ama modifiye yasak...(Böyle konuşuyorum ama benim arabam modifiyeli falan değil:) )

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun sebebi maalesef hala asker millet olmamızdan kaynaklanıyor.Askere gidenler özellikle bilir, emirde mantık arama sadece uygula, itiraz etme dediğimi yap...Bu askerden sonra da devam ediyor, ne doğru dürüst hakkını arayabiliyorsun, ne eleştirebiliyorsun ne de sorgulayabiliyorsun...Zaten karşı çıkıp hakkını arayınca şoka giriyolar :)

izy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim denizlide bir tane şahin var.mod.lu ve ruhsata işlenik.biz işletmeye gittik,işlemediler.saçmalık.işleten adamla konuştuk plan proje çizdirmiş,onaylatmış ve tekrar vizeye girmiş.ruhsatta ön ve arka tanpon,dtm sporyler ve egzost işlenikti.sanırım denizlide ilk ve son arabaydı....

lordlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin astra yı biliyorum kardeş. fenere falan takılıyo, ama o arabayı bağlamazsa zaten hiç birini bağlayamaz. Orjinal bişey kalmamış onda, 50.000 Euro harcamış. (kendi ağzından duydum)

Bu arada ne yazikki caddedeki polislerin hepsi değişti son 2 yıldır, hep gençleri verdiler, ne paradan anlıyolar, ne laftan!

Sanada geçmiş olsun, onlar arada bir coşarlar öyle, belirli bir limitte ceza kesmeleri gerekiyor, eğer dolduramamışlarsa yükleniyorlar öyle bi gecede, yoksa çok fazla rüşvet yiyolarmış gibi gözüküyo! Ertesi gün çık önünde yanla, dönüp bakmıyo...

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi akşamı aracım bağlandı...Konuya geçeyim..

Bağdat caddesinde giderken sivil bir araç beni durdurdu beni durdurduğu esnada bir çok aracıda durduruyorlardı..Sivil araçtan çıkan vatandaş kimlik gösterdi evraklarımı istedi ve beni takip et dedi.Ne oluyor neden niçin nasıl vs.vs.vs..Arkasını dönüp gitti..Hangi ülkede yaşıyorsak artık....Neyse burasını geçtim...Bizi otoaparka götürdüler aracın bağlanma nedeni camlardaki film ve egzostmuş...En az 60-70 tane araba geldi o gece parka gidip gidip topluyorlardı..Filmleri söktüm adam bana egzostuda sök diyor..Ver arabamı söküp getireyim diyorum..Yok burda sökeceksin onu sökmeden buradan çıkamazsın falan diyor..Ver o zaman oksijen kaynağı sökeyim dedim ben nerden bulayım diyor :DSenin mantıksız isteğine benden de bir mantıksız istek işte sadece dedim bide fırça yedik:DSadece egzost ucu olan araçları bile bağladılar o akşam bağdat caddesinde..Ön veya arka tamponda en küçük değişiklik olanı dahil..Müdürleri ne kadar modifiyeli araç varsa toplayın demiş...Kardeşim egzost ucuyla modifiye oluyosa yuh!! artık..Tabi egzost uclarını falan sökenler oradan ayrıldı hemen..Birde girdiği gibi çıkanlarda vardı tabi..Bunlar nasıl çıkıyor dediğimizde ''Sizin yukarlarda biyerde dayınız varmı??'' sorusuyla karşılaştık..İşte türkiye böyle biryer...

Gecenin bombası ise 1 tane 206 gti de getirmişlerdi oraya..Polis ruhsatını almış soruyor vatandaşa...Kardeşim sen bu sunroof'u neden ruhsata işletmedin:D:D Gerisini anlatmıyorum artık tahmin edersiniz....

O adam memursa benimde arabam türkiyenin en kral modlu corsa'sı:D:D

ya tam konu acıcaktım baktım sen açmışsın geçtigimiz çarşamba günü bende çewirmeye girdim cadde.de polis egzosa uyanmasın die hemen stop ettim arabayı bana arabayı çalıştır gaza bas dedi :) bende basıorum ötüo dedim orta susturucu delindi param yok yaptıramıorum ama en kısa zamanda yaptırcam camlardaki film ne dedi bende abi ne biliyim ben bunları taktırırken orjinal bunlar cezası yok dediler :) neyse konuyu fazla uzatmıyim muaynemde geçmiş farkında degilim polis arabayı baglıycam dedi bende tabi hemen kucuk emrah modelleri abi yapma etme 2 göz yaşı 49 ceza kesti 1 haftalıkda muayne izin belgesi yazdı bıraktı
şimdi gelicem işin ilginç tarafına dün gittim wergisi harcı cezası falan 7oo parçalandım bugun gittim muayneye adam bana dediki bu tamponlarla senin muayneni yapmam we bomba geliooo :) jant lastik degiştirmek bile muayne yapmama sebebiymiş böyle saçma bişe olabilir mi ya biz bunlara kaldıysak way halimize adam bana tamponlarını sök egzosunu eski haline getir hatta uç bile takma dedi lastikleri sök filmleri sök stopları sök adama ananın ..... diycektim olmaz tabi diemiosun :) ayrıca death corsa arkadaşım geçmiş olsun

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
ya tam konu acıcaktım baktım sen açmışsın geçtigimiz çarşamba günü bende çewirmeye girdim cadde.de polis egzosa uyanmasın die hemen stop ettim arabayı bana arabayı çalıştır gaza bas dedi :) bende basıorum ötüo dedim orta susturucu delindi param yok yaptıramıorum ama en kısa zamanda yaptırcam camlardaki film ne dedi bende abi ne biliyim ben bunları taktırırken orjinal bunlar cezası yok dediler :) neyse konuyu fazla uzatmıyim muaynemde geçmiş farkında degilim polis arabayı baglıycam dedi bende tabi hemen kucuk emrah modelleri abi yapma etme 2 göz yaşı 49 ceza kesti 1 haftalıkda muayne izin belgesi yazdı bıraktı
şimdi gelicem işin ilginç tarafına dün gittim wergisi harcı cezası falan 7oo parçalandım bugun gittim muayneye adam bana dediki bu tamponlarla senin muayneni yapmam we bomba geliooo :) jant lastik degiştirmek bile muayne yapmama sebebiymiş böyle saçma bişe olabilir mi ya biz bunlara kaldıysak way halimize adam bana tamponlarını sök egzosunu eski haline getir hatta uç bile takma dedi lastikleri sök filmleri sök stopları sök adama ananın ..... diycektim olmaz tabi diemiosun :) ayrıca death corsa arkadaşım geçmiş olsun

Peki sonuç ne oldu merak ettim..

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide ekliyim adama rüşwet teklif ettim adam bana oruçluyum alamam dedi :) şimdi muameleci buldum rüşwet werir yaptırırız dedi ama o para adama yar olmasın die eski tamponları mı taktırcam egsozumuda eski haline getircem ama giderkende küfür etcem kafaya koydum ayar ettiler beni adamların dedigine göre türkiyede %4o aracın muayne yapılmaması lazım

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 modifiye 0 dert :hıh: