bahattin nereye koşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanımca bu hızla tahkim kuruluna gidebilir:)

:):):):):):):):):)

aman bahattin dikkat abicim..senin muhabbetin güzel,mesaj falan atmıorum deme lütfen..kimse sana öyle bişey demediki..ama günde 59 mesaj yüksek bi rakam yorulmuyomusun?tekrar diyorum muhabbetin güzel ve sakın ha yanlış anlama...

Son düzenleme:

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumda açılan ve ona yapılan en saçma yorumları okuyorum...Ne demek şimdi bahattin nereye koşuyor...Konumu kalmadı başka

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mod. falan olur heralde

kanımca bu hızla tahkim kuruluna gidebilir:)

Eğer dünya geoid bir şekildeyse,ya da yuvarlaksa;Sadece bu mantıkla söylüyorum ki: :)

-Nereye gittiğini bilmiyorum ama,böyle gitmeye devam ederse başladığı noktaya geri dönecek gibi görünüyor...:)

boşa koşuyor yada boşlukta yyyyyuvarlanıyor

valla sizin bu yaştaki yorumlarınıza gülüp geçiyorum ben cok komiksiniz yaa :D:D
istediğinizi diyin ben aldırmıyorum oke ne derseniz deyin umrumda değil ne dediğiniz:D kusura bakmayın bu yorumlarınıza ancak gülünür

forum kuralarina uyalim uymayanlari uyaralim

güzel bi benzetme olmuş...:good: :good:
aynen katılıyorum!!!

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sizin bu yaştaki yorumlarınıza gülüp geçiyorum ben cok komiksiniz yaa :D:D
istediğinizi diyin ben aldırmıyorum oke ne derseniz deyin umrumda değil ne dediğiniz:D kusura bakmayın bu yorumlarınıza ancak gülünür
çok harika bir cevap tam yerine oturmuş.Tbrk.ler....bu sitede gelenlere hoş geldin diyerek tavan yapan nickler vardı sen en azından siteye bir neşe getirdin....Yaşın geregi o kadar da hız olsun...Sensiz bu form olmaz sakin bir yere depreş me uslu uslu dur yerinde yazmaya devam....Sen bu formun gülüsün bence :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok harika bir cevap tam yerine oturmuş.Tbrk.ler....bu sitede gelenlere hoş geldin diyerek tavan yapan nickler vardı sen en azından siteye bir neşe getirdin....Yaşın geregi o kadar da hız olsun...Sensiz bu form olmaz sakin bir yere depreş me uslu uslu dur yerinde yazmaya devam....Sen bu formun gülüsün bence :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

ikinizede cok tşk ediyorum abi ..:alkis::alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...