bahattin nereye koşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahattin kardeşim bence öncedende sölenilen gibi sitede saygı sevgi çercevesini kaybetmeden yaptığın bu hareketleer gayet güzel..unutma kardeşim meyve veren ağaç taşlanır...bence bu konu böle uzar belki ilerde kalp kırılmaları yaşanabilr..

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi uzamaz ya ben kimsenin kalbini kırmam..başkalarınında kıracağını sanmıyorum..opelim.net ailesiyiz sonuçta..bildiğimiz gibi sitemizde bazen buluşmalar oluyor eğlence amaçlı eğer şimdi buzamanlar kalbimizi kırdığımız zaman o buluşmalarda nasıl yüzümüze bakarız..herkese sevgiler saygılar

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahattin kardeşim bence öncedende sölenilen gibi sitede saygı sevgi çercevesini kaybetmeden yaptığın bu hareketleer gayet güzel..unutma kardeşim meyve veren ağaç taşlanır...bence bu konu böle uzar belki ilerde kalp kırılmaları yaşanabilr..
+ walla tebrikler bahattin çok güzel bir aile terbiyesi almışın büyüklerine saygılı olmayı ögrenmişin ama o büyükler sana ne kadar saygılı ayrı bir konu tabii... tbrk.ler seni ve aileni kutluyorum....Böyle çocuklar yetiştirdigi için....:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onamı koşuyodun sen yoksa :kop: :kop: :help:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+ walla tebrikler bahattin çok güzel bir aile terbiyesi almışın büyüklerine saygılı olmayı ögrenmişin ama o büyükler sana ne kadar saygılı ayrı bir konu tabii... tbrk.ler seni ve aileni kutluyorum....Böyle çocuklar yetiştirdigi için....:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

nedemek şimdi bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...