Başımız Sağolsun...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine terör, yine ağlayan analar ; yine eşini,nişanlısını,arkadadaşını,sevgilisini kaybeden nice yurdumun insanı...
Çok şey var yazacak, sayfalara sığmayacak...

Vatan Sağolsun...Kardeşlerimin Mekanı Cennet Olsun.

ayyldzkj9.jpg

2db6zdi.jpg

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış okumadım umarım dün 10 şehidimizmi var ?

Son düzenleme:

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçimden geçenleri buraya yazsam varya hem forumdan atılırım, hemde hakkımda hakaret davası açarlar.Tek diyeceğim ruhları şad olsun.Teorik olarak hala askerim 31 Temmuza kadar.Bunun kökü kazınmalı...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19 Haziran 2010.Şemdinli Derecik.10 Şehidimiz 14 Yaralımız var...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ALLAH mekanlarını cennet eylesin...her gün şehit haberleri duyupta elinden birşey gelmemesi....insanı kahrediyor...:(

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm birilerine lanet okumaktan çok, şehitlerimize ve yaralı kardeşlerimize dua etmektir diye düşünüyorum. sanmıyorumki en kötü liderimiz bile bu işin son bulması için çalışmıyor olsun. hepsi farklı bir politikayla bu işin son bulması için çalışmıştır. buna kalpten inanıyorum..

hiçbir kuvvet bu milletin ayrılmasını, bölünmesini, farklılaşmasını sağlayamaz. en kötü günde bile, biz yine tek vücut olur düşmanımıza kan yutturmasını biliriz..

Allah şehitlerimizin ailelerine güç, yaralılarımıza acil şifalar versin inş..

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin Allah ailelerine sabır versin söylenecek çok şey var ama zaten hepimiz söylüyoruz sadece merak ediyorum söz ne zaman bitecek icraat ne zaman başlayacak ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ayda 36 şehit gerçekten yürekleri burkan bir tablo.Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun peygamberlikten sonraki en yüksek mertebe.Böyle hergün kahrolacağımıza seferberlik falan olsada 1 kere kahrolsak.Gitsek ne var ne yok yıksak diyeceğim ama bu işler görüldüğü kadar da kolay değil.Sözü geçen bölgeler coğrafik açıdan çok kötü.Devletten ziyade bu işin arkasında duranların,bu haysiyeti,şerefi,onuru olmayan çapulculara gerekli parasal vede silahsal desteği sağlayan kişi,kuruluş yada toplumları Allah bildiği gibi yapsın

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm birilerine lanet okumaktan çok, şehitlerimize ve yaralı kardeşlerimize dua etmektir diye düşünüyorum. sanmıyorumki en kötü liderimiz bile bu işin son bulması için çalışmıyor olsun. hepsi farklı bir politikayla bu işin son bulması için çalışmıştır. buna kalpten inanıyorum..

hiçbir kuvvet bu milletin ayrılmasını, bölünmesini, farklılaşmasını sağlayamaz. en kötü günde bile, biz yine tek vücut olur düşmanımıza kan yutturmasını biliriz..

Allah şehitlerimizin ailelerine güç, yaralılarımıza acil şifalar versin inş..

dua ediyoruz elbette ama lanette okuyacağım tabiki hemde ne lanet bu iş bitsin isteniyorsa eşiğinden beşiğine kadar gerekenin yapmalılar .
ama tam tersi sırtlarını sıvazlayıp bi de bazı dizilerde bize onlarında insan olduğunu ve görüşlerine sağı duymamazı empoze ediyorlar .

onlar ve onları kolluyan herkes hayvandada beter mahluklardır.

ama işin arkasında israil var bize yol gösteren büyük israil bizi yönetenlerin babası israil . heronlar ne oldu acaba kameralarına su kaçmış ?

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne diyim ki.. Her türlü bela onlarda olsun..