Başımız Sağolsun...

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an bakıyorum ve takip ediyorum haberleri 10 şehit 14 yaralı ,4ü ağır yaralı yani diyecek çok sözüm var ama terbiyeme ve bu güzide foruma yakışmaz, hayatının baharında o gençler ne için toprak altına giriyor, hangi politikalar uğruna,birileri de çıkıp lanetliyor peh neyi lanetliyorsun icraat yapsana:mad::mad::mad:

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm TÜRK Milletinin başı sağolsun... Şehitlerimizin mekanı cennet, ruhları şad olsun...

Bu saldırılara sessiz kalan, bizler gibi sadece başsağlığı mesajı vermekle yetinen yöneticilerimizin cezasını Allah öbür tarafta verecektir... Şehitlerimizin elleri yakalarında olacak elbetki öbür tarafta... Bu canların hesabını nasıl verecekler bakalım...

İsrail karşıtı gösterilerde sokağa dökülen onbinler nedendir ki benim 10 tane vatan evladım şehit olduğunda sokaklara dökülmez, neden bu kadar koyun oldu bu millet..!!!

Olağanüstü hal mi ilan edilecek, seferberlik mi ilan edilecek ne olacaksa olsun artık, her gün 5-10 şehit vermektense bir günde yüzler verelim ama kökünü kazıyalım bu itlerin!!! YETER ARTIK BE YETER!!!!!!

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...!!!

24805397586766720.jpg

Son düzenleme:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an bakıyorum ve takip ediyorum haberleri 10 şehit 14 yaralı ,4ü ağır yaralı yani diyecek çok sözüm var ama terbiyeme ve bu güzide foruma yakışmaz, hayatının baharında o gençler ne için toprak altına giriyor, hangi politikalar uğruna,birileri de çıkıp lanetliyor peh neyi lanetliyorsun icraat yapsana:mad::mad::mad:

bu yazıyı üzerime alıp tartışma yaratıp konuyu başka alanlara çekmiyeceğim.

ben bana düşen görevi en iyi şekilde yaptım. - 30 da da yattım + 50 de de
18 ay görev vatan için çarşı görmeden sivil giyinmeden dağ bayır gezdik on larıda gördük kendimizide ..

sen tek anlamı üzerindeki bayrak olan boş bir tabutu bir şehit annesine teslim edilirken gördünmü
annenin açın göreyim diye feryadını hiç duydunmu .

o yüzden lütfen boş konuşmayalım ....

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık vatan saolsunu falan kalmadı.Pisi pisine ölüyorlar orda. ortada savaş yok bişey yokken öyle ölmeyle vatan saolsun olmaz.İnsanlar çocuklarını askere gitsin ölsün diyemi doğurup büyütüyor.Böyle saçma iş olmaz..İstense çok kısa sürede kökleri kurutulur.Şu iktidar bi değişse dicem ama o kadar çok cahil insanımız varkii.Töğbe haşa Allah gibi tapıyorlar Tayyibe..Daha fazla yazıp uyarı almak istemiyorum.Çoğu kişi gibi bende çok doluyum bu konuda ama kendimizide parçalasak elimizden bişey gelmiyor ne yazıkki.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazıyı üzerime alıp tartışma yaratıp konuyu başka alanlara çekmiyeceğim.

ben bana düşen görevi en iyi şekilde yaptım. - 30 da da yattım + 50 de de
18 ay görev vatan için çarşı görmeden sivil giyinmeden dağ bayır gezdik on larıda gördük kendimizide ..

sen tek anlamı üzerindeki bayrak olan boş bir tabutu bir şehit annesine teslim edilirken gördünmü
annenin açın göreyim diye feryadını hiç duydunmu .

o yüzden lütfen boş konuşmayalım ....

isminiz yazmıyor forumda o yüzden aga 78 isimli beyefendi hitabım bu şekilde olacak müsaadenizle ,bu kesinlikle sizinde yazdığınız gibi bir polemik ve tartışma konusu değildir, hakkımda bilmediğiniz hususlar bende o dağlarda sizinki kadar çok gezdim yaşadıklarımı ben bilirim, o zaman ve şimdiki mesleğim gereği tahmin edemeyeceğiniz kadar şehit cenazesi gördüm ,lanetleyip icraat yapmama sözüm bu ülkenin tepesindeki yönetici konumdaki şahıslara idi haberlerde hepsi lanet okuyordu, sizle hiç bir alakası yok,peşin hüküm yürütmeyin lütfen.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
başımız sagolsun nezaman bıtcek bu terör lanet olsun ya :(

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Terörbitmez bu ülkede. ne zamanki teslim oluruz biter. terör resmen dönemsel çalışı yor. yeri geldimi hortluyorlar. var bir p.çlik kanlarında zaten. Allah sonumuzu hayır etsin.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isminiz yazmıyor forumda o yüzden aga 78 isimli beyefendi hitabım bu şekilde olacak müsaadenizle ,bu kesinlikle sizinde yazdığınız gibi bir polemik ve tartışma konusu değildir, hakkımda bilmediğiniz hususlar bende o dağlarda sizinki kadar çok gezdim yaşadıklarımı ben bilirim, o zaman ve şimdiki mesleğim gereği tahmin edemeyeceğiniz kadar şehit cenazesi gördüm ,lanetleyip icraat yapmama sözüm bu ülkenin tepesindeki yönetici konumdaki şahıslara idi haberlerde hepsi lanet okuyordu, sizle hiç bir alakası yok,peşin hüküm yürütmeyin lütfen.

OK problem kalmadı artık özürdilerim .

şehit sayımız 11 e yükseldi.:(

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık bu haberlere yorum yazmaktan bıktım onca vatan evladımız gencecik yaşta hayata veda ediyor o kadar ocağa ateş düşüyor, yürekler yanıyor, yazıklar olsun.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık ya gerçekten yazık,mekanları cennet Ruhları şad olsun Allah ailelerine sabır ve metanet versin.