Baskı balata

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tansu arkadaşımızım sözlerine gayet önem veriyorum.ve önerilerini dikkatle takip ediyorum.uzakta olmasa yağ değiştirmeye bile yanına gitmek isterdim.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Tansu Usta nın mesajlarını ilgi ile takip ediyorum. Her zaman elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan ve ilgilenen bir üyedir. Yazdıklarında hiçbir zaman art niyet görmedim. Sağol varol Tansu Ustam...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ben tansu arkadaşımızım sözlerine gayet önem veriyorum.ve önerilerini dikkatle takip ediyorum.uzakta olmasa yağ değiştirmeye bile yanına gitmek isterdim.

Bende Tansu Usta nın mesajlarını ilgi ile takip ediyorum. Her zaman elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan ve ilgilenen bir üyedir. Yazdıklarında hiçbir zaman art niyet görmedim. Sağol varol Tansu Ustam...
teşekkür ederim arkadaşlar

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar
teşekkür etmesi bizleriz bence.çünkü ne ustalar var bi bilsen ya ağzından iki laf alamazsın yada ondan başkası bu işi yapamazda devlet sırrı gibi saklar ne olduğunu.ama sen üşenmeden cevaplar yazıyorsun ve emeğini tecrübeni bizlerle baylaşıyorsun.daha ne isterim kiiii.sağolasın.allah yokluğunu göstermesin

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatanın değişmesilazım luk marka orjinal bask balata.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar cok sagolun tesekkur ederrimmmmm

H

hakanyuksel

Bilgi Girilmemiş
debriyajın kaçırması yakıt sarfiyetını arttırırmı?aracımın yakıt problemi var serviste herşey normal dediler.araç astra 1.6 gls 1998 model 110 km de.debriyaj baskı diskin değişmesi lazım dediler.değişmesini önerirmisiniz?yakıtı etkilermi?luk marka taktırcaz bide önerirmisiniz?

Son düzenleme: