Bekarlık Sultanlıkmıdır?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben evlenip evimin sultanı olmayı tercih edenlerdenim, dogru insanı buldugunuza emin seniz kesinlikle evliliğe EVET deyin, şimdi düşünüyorum da keşke daha erken evlenseymişim :) ve daha erken baba olsaymışım, dünyada Babalık kadar güzel bir duygu, evlat sevgisi kadar güzel bir sevgi varmı ,kendi çocugunuzun saçını okşayarak uyutmanın insana verdigi hazzı hiç birşeyden alamassınız

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Bekarlık Sultanlıktır'' sözü yanlış eş tercihi yapanların sözü.Doğru insanı bulduktan sonra Evlilik İmparatorluktur :D

Son düzenleme:

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen bende niye evlendim diyorum bekar olsaydım keşeke diyorum.sonra evi arıyorum kızım açıyor telefonu babacığım dediği zaman film kopuyor.iyiki evlenmişim.diyorum .ama erken evlenmişim:D

bendede aynı olay mevcut ama hayatım düzenli delikanlı çağları hızlı geçen biri olarak söylüyorum bunu tenzih ederim :D

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdide erken evlenmesem kızım ve oğlum daha henüz doğmamış evliliğin tadını,güzelliğini yaşayamamış olacaktım. işte böyle karışık duygular içinde oluyor insan bazen.belkide zamanında çok hareketli geçen zamanın ardından bakakalıyoruz ondan böyle düşünüyoruzdur.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih arkadaşım sana hayatında başarılar dilerim.
Söylediğin kelimelerle bütün evli insanları karşına almış oluyorsun. Bu dünyada doğru bir evlilik yapmaktan daha güzel ne var. Akşam aynı yatakta yatıp aynı yatakta uyanmak, ilk olarak sevdiğin insanı görmek, akşamları tv seyrederken göğsünde uyuduğunu hissetmek, sevincini ve uzüntünü paylaşmak ve daha neler neler...
Ama sen bunları neredne bileceksin ki...
Sen sultansın çünkü...

Kusura bakmayın öyle biran gaza gelmişim. Özür dilerim herkezden

Ahmet Altınçubuk

ıyı de hiç birini uzerime alınmadım çunku sen bunları nereden bileceksin demişsin ama ben yine kendi evimde o dönem olan kız arkadaşımla birlikte yaşabiliyorum. çocuğunuz yoksa yaşadığımız farklı birşey yok.. imza dışında.

ayrıca başlık zaten evlilik ve bekarlığı mukayese etmek için açılmış. siz benim gibi duşunmuyorsanız bireysel konuşup saygısızlık etmenin luzumu yok. olsaydı ben de ahmet altınçubuk; der , yazıma boyle başlardım.

örnek almanız dileğiyle;
düsüncelerine saygı duyuyorum ama 2 dk lığına babalık hissini tatmış olsan emin ol bu düsüncenden anında dönersin

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sosyal yaşantısı ,arkadaş çevresi zayıf, imkanları kıt, muhabbeti dar, ortada bir imza olmadan ona kimsenin katlanamayacağı birisi için en iyi çözüm evliliktir.

ben böyle veya bunlardan biri olmadığıma inanıyorum ve evliliği düşünmüyorum..
20 yıl sonra dünya ne halde olur belli mi olur. boyle zamanda çocuk mu yapılır. biraz akılcı olmak lazım. bireysel tatminlerimiz için, evlat duygusuymuş, babalık analık hissi yaşamakmış bilmem ne.. bunların hepsi bencilce düşünceler. birde ileride çocuğuma nasıl bir gelecek, nasıl bir yaşam ortamı sunabileceğim, nasıl bir memleket bırakacağım diye düşünün. çocuk sahibi olmayı , bireysel tatminlerden çok, çocuğun yaşantısını ele alarak gözden geçirin.

bu yüzden bekarlık sultanlık.. bu memlekete çocuk getirilmez.
babanda annende böyle düşünseydi sende olmazdın...;) sen ben olmasaydık bu vatanda kım olacaktı...;) bu memleketın nesı var birşeyi yokta atalarımız bosunamı sehit oldular...;) herşey annede babada bıtıyor... Ne ekersen onu bıcersın mısali ben anne ve babama nasıl tesekkur etsem azdır...;) bende Evlenmeyı dusunmuyorum en azından kendı ayaklarım uzerınde duruncaya kadar....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı de hiç birini uzerime alınmadım çunku sen bunları nereden bileceksin demişsin ama ben yine kendi evimde o dönem olan kız arkadaşımla birlikte yaşabiliyorum. çocuğunuz yoksa yaşadığımız farklı birşey yok..
imza dışında.

ayrıca başlık zaten evlilik ve bekarlığı mukayese etmek için açılmış. siz benim gibi duşunmuyorsanız bireysel konuşup saygısızlık etmenin luzumu yok. olsaydı ben de ahmet altınçubuk; der , yazıma boyle başlardım.

örnek almanız dileğiyle;

imza dısında arada sevgı saygı varmı...en ufak bır tartısmada kız arkadasınız cekıp gıdıyorsa dunya kadar fark vardır...