benden tır şoförü olur mu!!

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız sabırsızlık insana saçma şeyler yaptırıyor..depom küçük ve doğuya doğru geldikçe kullandığım benzin istasyonunu bulmak zor olduğu için gördüğüm yerde durup aldım..bir de astra 1.4 aracım onunla geldim...düuble yok bulduğumda 140 dan aşağı inmedim..ama dönüşte ankaraya iki günde gidecem mola verecem..toyluğun ve arabayı yeni almanın yaptırdığı acemiliğe bir daha düşmeyem insallah

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendini yormana gerek yok geze geze yavaş yavaş ...............
nasıl gerekiyorsa acelen varsa oda konun önemine göre bas gaza yoksa degmez

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben herkesin 12 saatte gittiği yolu 14 saatte giderim..Oranın ayranı,buranın lokumu,şuranın çayı derken geçtiğim her yere uğramaya çalışırım..Geze geze giderim..Uzun yol gaz basmayla bitmez...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin olayına katılıyorum...
ayrıca o 1 kere girdiğiniz cakıllara 2. girişinizde cıkamayabilirsiniz...

omach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk uzun yol cesaret ister ve herşeyin bir ilki vardır. abartmıyım ama bende hızlı araba kullanan bir insanım ama iş şehirler arası yol olduğu zaman iş değişir bende. tatile giderken genelde yanımda eşim olduğu için 100km/h yi geçmem, izmir otobanı bursa civarı bu tarz otobanlarda iste biraz daha hız yukarıya çıkar tabiki ama yanımda eşim olduğu zaman 8 saatlik yolu 18 saatte gideyim hiç farketmez ;) kaldıki eşim sattığım bmwyi kullanamıyordu tek başıma binlerce km gittiğimi biliyorum :) ama şimdi gelecek astra inşallah easytronic olacak ve eşim bana uzun yolda yardımcı olacak :)

ilk uzun yol cesaretin ve tecrüben içinde tebrik ederim...

Sokakcı Corsacı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye bu kadar acele anlamış değilim. Ancak ne olursa olsun hiç yoktan 4 saatte bir 15 dakika mola vermeliydin. Bu sitede çok genç arkadaşımız var. Bizde zamanında az hızlı araç kullanmadık. Sokakcı Corsacı lakabı zaten oradan kaldı. Ancak şunu söyliyeyim kısa süreli heyecan ve zevk için hayatı riske atmanın hiç bir anlamı yok. İstediğiniz kadar iyi şoför olun altınızdaki araç istediği kadar güvenli olsun hepsi bir yere kadar sonuçta fizik kurallarını geçemiyorsunuz.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
biraz mola vererek gitseydin daha iyi olabilirdi. seni anlayabiliyorum ilk uzun yol heyecanı bambaşkadır bnende sana yakın bişey yapmıştım:))