Benim Hurda

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bende acayip bi şekilde honda bmw hayranlığı başladı... özellikle bi tuning dergilerinin birinde bi civic gördüm.. resmen hayran kaldım.. bilen biliyodur kesin.. VTH 16 civic.. 500hp den fazla güç üretiyomuş... hayran kaldım.. ferrari filan tokatlıyomuş... Dr. ECU diyolar sanırım aracın sahibine...
youtube da videoları var. insanın ağzı açık kalıyor

OdonATa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun kazasız belasız işallah fakat carbın kaput dışında sanki bide air-intake kit mi ne var bana öle geldi biraz :) hayırlısı olsun

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay sonra canadaya gidiorum gelirken ordan alacaktım alsaydım sc yi.
aşınmayı göze alamicam vede türkiyedeki kalitesiz benzini göz önüne alaraktan aynı zamanda.

atmosferik olayı için aem v2 filtre kiti + j's headers + test boruları devamında 70 mm.birde enson aem ems ecu. bana kalırsa uygun fiyata en tatmin edici ürünlerdir.

buarada benım hurda vsa sız versiyon. bagımsız difransiyel rulez :)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay sonra canadaya gidiorum gelirken ordan alacaktım alsaydım sc yi.
aşınmayı göze alamicam vede türkiyedeki kalitesiz benzini göz önüne alaraktan aynı zamanda.

atmosferik olayı için aem v2 filtre kiti + j's headers + test boruları devamında 70 mm.birde enson aem ems ecu. bana kalırsa uygun fiyata en tatmin edici ürünlerdir.

buarada benım hurda vsa sız versiyon. bagımsız difransiyel rulez :)

ecu aklımdaydı ama yazmayı unutmuşum. Bu arada vsa'sız S2k iyidir;) Madem ki kanadaya gideceksin, susturucu düşünüyorsan J's corporation'ın sesini dinlemeni tavsiye ederim. Sesini duyduğumda tüylerim diken diken olmuştu. Birde karbon kaput koy, sevindir arabanı:)Tekrar güle güle kullan

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecu aklımdaydı ama yazmayı unutmuşum. Bu arada vsa'sız S2k iyidir;) Madem ki kanadaya gideceksin, susturucu düşünüyorsan J's corporation'ın sesini dinlemeni tavsiye ederim. Sesini duyduğumda tüylerim diken diken olmuştu. Birde karbon kaput koy, sevindir arabanı:)Tekrar güle güle kullan

biliom onu :=)
bi ihtimal alabilirim JAY-Z RACİNG :) ama tek çıkış olunca cırkın duruo ya

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam hurda :)
Kazasız belasız...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliom onu :=)
bi ihtimal alabilirim JAY-Z RACİNG :) ama tek çıkış olunca cırkın duruo ya

JAy_z racing ve 70mm Beyonce düz boru, güzel seçim:) Tek çıkışlı olanı var mı? J's çift çkış yav. En azından ben öyle gördüm

Son düzenleme:

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bu hurdaysa bızımkıler o zaman el arabası :D allah kaza bela vermesın kardesım...