benzin şirketlerine boykot...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi cidden ötv işi bitiriyor, bahrain ve s.arabistan da yaşadım ve ilk zamanlarda başıma gelen komik - bizim için trajikomik - bir olay :

şantiyedeyiz, ehliyet alana kadar şehire veya yan sanayiye şoför götürüyordu, neyse aldık ehliyeti corolla verdiler bana onunla gidip geliyorum benzini de fiş ile dolduruyoruz şirket ödüyor, neyse bigün yine alışveriş merkezine gidecez ancak corolla bakıma gitmişti, o gün bana toyota 2.7 dizel pick-up verdiler, yakıt fişleri de arabamda kalmıştı,
çıktık yola baktım benzin ışığı yanıyor, cepte de 20 riyal var(yaklaşık 7 ytl)
girdik istasyona, elemana dedim ki doldurma sadece 20 riyallik koy, adam mal mal baktı düşündü etti falan, sandım ki ilk kez full istemeyen birini görüyor heralde, ucuz olduğundan herkes full depo alıor,

neyse başladı koymaya depo dolduğunda ekranda 18 riyal tuttuğu görünüyordu...:help:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şuanda koyduğumuz benzin ve mazot böyle ama biz ne zaman icraate geçersek ozaman bişeyler değişebilir illa isyankar olmamız mı lazım

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında başbakan istanbuldayken altunizadede BP den herkes benzin alsın,
veya ankaradayken de evine yakın bi benzin istasyonundan, ama herkes hücum etsin...

herkes 5 vey 10 ytl LİK ALSIN
KUYRUK OLUŞSUN, arabalar dolsun taşsın, evinden çıkamasın başbakan :D

BELKİ ACIR! :D

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında başbakan istanbuldayken altunizadede BP den herkes benzin alsın,
veya ankaradayken de evine yakın bi benzin istasyonundan, ama herkes hücum etsin...

herkes 5 vey 10 ytl LİK ALSIN
KUYRUK OLUŞSUN, arabalar dolsun taşsın, evinden çıkamasın başbakan :D

BELKİ ACIR! :D

Süper ötesi bir fikir...