benzine anlamsız zam

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sabah benzine 6 krş zam geldi.daha dün tv de petrol fiyatlarının 33 dolara kadar indiğini duyduk.bu ne iştir anlayamıyorum.yav şu memlekette bir tek insan evladı yönetici varsa nolur şu işe el atsın resmen soyuluyoruz.petrol inse dolar arttı diyerek yükleniyorlar vatandaşa.hani stok yapmıştın petrolü:mad:ya memlekete gidecem yarın.benzin biraz düşsün de depoyu öyle fulleyim diye bekliyordum.keşke dün alsaymışım:mad:

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlamsız değil arkadaşım dolar 1.67 yi gördün dün....

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyi eyiii zamlansınnnnn dizel arabaların degeri artsınnn herkes kendi menffaatine düşünürr bu zam olaylarını demi biraz da lpg e gelsey diii :):):)::):):)

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
dunyanın en pahalı benzinin kullanıyoruz ee o kadar olsun artık opelin anavatanı almanyada bile 0.90euro benzin yani 1.90 tl gibi bi rakam dunyayı solladık bu konuda canımmmm

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşecek diye beklerken habire zamlanıyor anlamsızca...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Muhalefette iken benzinin litresi 1 dolar olunca " bu iktidar milleti soyuyor, uyanın ey halkım" diyenlerin, iktidar İMF ile kanka oldu deyipte, şimdi İMF'nin eteğinden tutup " bana para ver, bana para ver" diye adeta yalvaranların kulakları çınlasın.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi.. ağzına sağlık...
bi tarafları kulakları falan çınlamasın abi.. o benzinin varili bi taraflarına girsin hepsinin.. haram olsun ödediğim benzin vergileri hepsine.. hakkımı helal etmiyorum demiştim daha önceki zam konularında da yine aynısını söylüyorum.. haram zıkkım olsun...