beyaz`renkli farlar

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenona verecek param yok şu an... beyaz ampuller için uygundur derim ama ne marka hangi voltta takacagımı ben bılmem onu da yazarsanız bi alıveryeim sislere de beyaz uzunlara da beyaz takacagım...

beyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Serviste Sordum Philips Marka 125ytl Far 60 Ytl Sis Için Ampül 4500lük Normal Xenon Lar 6000 Veriyormuş Bu Ampüller 4500 Veriyormuş

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h lar bi-xenon. ayrica bir cok bi-xenon lu aracta oldugu gibi ayrica sari uzun ampulleri de mevcut. bence uzun ampullerini degistirmene hic gerek yok zaten bi-xenon karsidakinin gozune gelince halojen ampulun rengini anlayamaz... eger sis farlarina xenon takmayi dusunursen bence 4300 taktir. cunku kisa farlarin 4300k eger sislere 6000k takarsan sisler daha mavi olur ve bence kotu bi goruntu olur... tabi ki karar senin kararin ;)

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sırf denemek için kısalara ve sislere osram silverstar alacağım. bi deneyeyim bakalım nasıl görüntü elde edecem.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h lar bi-xenon. ayrica bir cok bi-xenon lu aracta oldugu gibi ayrica sari uzun ampulleri de mevcut. bence uzun ampullerini degistirmene hic gerek yok zaten bi-xenon karsidakinin gozune gelince halojen ampulun rengini anlayamaz... eger sis farlarina xenon takmayi dusunursen bence 4300 taktir. cunku kisa farlarin 4300k eger sislere 6000k takarsan sisler daha mavi olur ve bence kotu bi goruntu olur... tabi ki karar senin kararin ;)
bi-xenon fark olarak ne veriyor xenona gore bi anlatırsan... bir de sislere xenon almayı dusunmuyorum ucuz yoldan beyaz ısık nasıl elde ederim ben onu sormak istedim esasında... bu bi-xenon işini anlatırsan sevinirim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi-xenon fark olarak ne veriyor xenona gore bi anlatırsan... bir de sislere xenon almayı dusunmuyorum ucuz yoldan beyaz ısık nasıl elde ederim ben onu sormak istedim esasında... bu bi-xenon işini anlatırsan sevinirim
bi-xenon da kisa farlarin merceginin icinde hareketli bi kapak vardir. selektor attiginda veya uzunlari devreye soktugunda bu kapak kalkar ve mercek daha genis bi alani aydinlatir ayrica bunun yaninda halojen ampullerde yanar (audi, vw passat ve mercedes s-serisi nde halojen ampul bulunmamaktadir). bir duvara yaklasip selektor atarsan daha rahat anlayabilirsin ;) sis farlarina xenon istemiyosan philips diamond vision i(5000k) tavsiye ederim. aydinlatma olarak pek iyi degildir fakat renk olarak 4300k xenon a cok yakindir...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben burda sislere de kısalara da beyaz ampul taktım. xenon kadar iyi değil tabi ki . ama sisler ve beyaz far çok güzel görünüyor. önümü görüyor muyum? idare eder :) ama sende zaten xenon var. bence hiç uzunlara xenon falan alma. sislere de kaliteli bir beyaz tak.

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzeldır umarım

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bi-xenon deil senin araçtaki eğer uzunların beyaz yapmak istiosan xenon kit taktırıcaksın yada ucuz olsun dersen sadece beyaz ampul taktırıcaksın. aynı olay sislerin içinde geçerlidir xenon yada normal ampul yayabilirsin ancak sislerde daha güzel görünsün diosan ozamn xenon tavsi ederim 4300 deil 6000 lik ile çok güzel bi görüntü elde edersin

Kardeş uzunlara xenon takılmaz xenonun zaten bi ısınma süresi war ama illa takıcam diosa arkadas taksın tabi ama ampul kadar olmaz.. M-tech beyaz bi ampul al uzunlara. Sislere ise xenon bence en ideali..