Bi El Atin Arkadaşlar

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
:( biz opelözel servisler tech2 nin üzerine cihaz tanımayız.ama her türlü markaya bakan servisler sırf opel için buna onca para vermezler:eek:
5.000 euro ilk alınıs parası yıldada 1000 dolar ucretı var! vede tum dunya arabalarının bılgısı var..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Şu an yeni modelleri çıktığı için kampanya fiyatları var.. 2.200€+KDV senelik minimum konfigürasyon aboneliği 300€..700€ da bi laptop aldınmı..Son kasa opeller hariç bütün opeller elinin altında..Bence fiyat performans oranı en yüksek cihaz..Tech2 nin opellerdeki üstünlüğü tartışılmaz tabiiki..

550 de multimetre ve osilaskopta var..Tech2 de varmııı..:p

STuNTS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava debimetresini kontrol ettir.Büyük ihtimalle kabloların birinde temassızlık var.Eğer temassızlık varsa kablolar lehimlenip sorun ortadan kaldırılıyor.Yok,hayır,hava demimetresinde bir problem varsa,o değiştirilir.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki

Mehmet Gazihan' Alıntı:
Şu an yeni modelleri çıktığı için kampanya fiyatları var.. 2.200€+KDV senelik minimum konfigürasyon aboneliği 300€..700€ da bi laptop aldınmı..Son kasa opeller hariç bütün opeller elinin altında..Bence fiyat performans oranı en yüksek cihaz..Tech2 nin opellerdeki üstünlüğü tartışılmaz tabiiki..

550 de multimetre ve osilaskopta var..Tech2 de varmııı..:p
para alıyomusunuz cihaza bagladıgınız arbalardan..yoksa sevabınamı

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
sanırım...

Tansu hocamın üstüne laf olmaz ama bir deneyimim oldu sadece onu paylaşayım dedim...

Gitmiş olduğun uzun yolda şu olabilir Rakım değişikliklerinde Opellerin Oksijen sensörü sebebi ile arıza lambası denen motor lambasını yaktığını biliyorum, benim aracım da bir kere izmir sabuncu belini hızlı tırmanırken başıma geldi ama ben bilgisayara bağlattırarak sildirdim yeğenimde 98 model Tigra var onun aracı Ankaradan Eskişehire süratli gidişlerde Polatlıyı çıkınca hep yapıyor aynı numarayı ve istop edip çalıştırdıktan bir süre sonra sönüyor...

ve bunu sağlam bildiğim bir ustama danıştığımda lamba yandımı sönmez ama sönmesini şuna bağlayabilirsin oksijen sensörü arıza değilde ikaz veriyor....

xxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wala arkadaş doğru sölüoo yorum yapılamaz test cihazına bağlanması lazım o zman belli olur ne oılduğu egr de olabilir chipden de ana beyinden yani