Bildigimiz Renault 12 böyle cengaver olabilirler...

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamda 78 statıon vardı bir zamanlar 80 i geçti mi motor başka bir baağırırdı. komple 300 ytl ye boyatmıştım. lastikler goodyer sıfır. bir da çorum kaloriferi, süper arabaydı. yanlız 90 dedi mi aman dikkat altından kaçabilir. rampada geçme beni inişte sollarım seni

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
83 reno 12 tsw vardı vergi indirimi için hurdaya çıkarıpmegane II aldıydık yazık ettik arabaya hurdasınıda verdiydi babam çok üzülmüştüm bari ruhsatsız kapımızda dursaydu

92 torosta vardı onuda logan mcv ile değiştirdik ama 90sonrası toros eski renoları tutmuyo 83 model olan bizim hakiki fransızdı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar bende 83 gts ren. 12 vardı klimalı iki cam otomatık renklı cam hepsı orjınal motor da mükemmeldı o arabada aldıgım zevkı hala arıyorum
cok guzel gts ler bende 1,sene komutan sofurlugu yaptım askeerde toros kullandım saglam araba benzınlı sımdı astra agır kalıyo bazen toros aklıma gelıyo benzınlı delı gıbı kacıyo :good:

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hortlamışken yazayım bari.
Şu anda Sarp Üstel de var aynısından.Mavi bir Renault 12 Gordini. 4 lü weber leri apayrı güzel :)

pelin okyay geçgil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir zamanlar toros dediğinde, adamlar bi' kaşını kaldırıp bakrdı :) torosunun olması gayet ii bi'şeydi :))