Bilen Varsa Ltfn Cvp Versin

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 2006 model astra 1.3 cdtı enjoy um var.geçenlerde xenon far taktırmak için servise gittim fiyatının 580 ytl oldugunu ama takılamayacagını söylediler enjoylara sonradan takılamıyomuş motorla ilgili bişeyler dedi ama anlamadım.bu konuda bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim
2.sorumda enjoy elegance ve cosmo arasında tam olarak ne farklar var bu konuda opelin internet sitesinde bi bilgi yok bilen arkadaşlar söylerse yada nereden ögrenecegimi yazarlarsa iyi olur.
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

astra818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı problemi bende yaşadım xenon kiti taktık farlar 1 sn yanıyor sonra sönüyor tekrardan. aküden kablo çektiler oldu fakat bende öyle sağda solda kablo istemedim.. bu problemi nasıl çözebiliriz acaba,?

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta var Xenon kit hiç bir şekilde hiç bir problem yok ! Gayet iyi çalışıyor.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu anda 2006 model araçlara xenon kit bir marka hariçinde olmuyo.vw,opel,ford vs hepsi aynı..bende var takmasıda çok basit fiyatı 650 ytl

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşı araçta AHL VARSA olmaz demişlerdir ama.takılıyor takılmayacak bir şey y değil sen iyi araştır

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
arkadaşlar şu anda 2006 model araçlara xenon kit bir marka hariçinde olmuyo.vw,opel,ford vs hepsi aynı..bende var takmasıda çok basit fiyatı 650 ytl

Kardeş markayı da yazsaydın.Üyelerimiz bilinçlenseydi bu konuda
Mesela ben deki MTEC Arıza filan da yok !

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2006 1.3 dizel enjoy var ama ben alirken taktirdim gayette takiyorlar...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktirmayi düşünüyordum, sordugumda takilabilecegini söylediler 500-600 ytl arasi bi fiyat vermişlerdi. bidaha sor bence

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim taktıklarımda mtec.gayet güzel ve sorunsuz.yeni astra larada oluyo kapanma yapmıyo

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
intec iii bir japon markası bende beyza ampullerinden aldım :D söylemesi ayıp beyaz yanıyo şimdilik güzel aman nazar değmesin.