bilgi almak

mahoni

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,

2005 opel combo 1,3 cdti için bir kaç sorum olacak,

1. 30.000 bakım ne kadar tutar,
2. bu arabaya hız sabitleyici sonradan takılabilirmi? birisi silecek kolunun değişerek takılabildiğini söylemişti,
3. aynı şekilde yol bilgisarayı takılabilir mi?
4. rot ayarlarım bozuk olmamasına rağmen öndeki orijinal 185/60 15 dunlop lastiklerimin iç kısımları tamamen bitmiş olduğunu fark ettim 27 binde, sanayide bir rot balanscı bu arabalarda virajlara daha iyi girmek için özellikle camber açılarının böyle olduklarını söyledi, doğrumudur?
5. 2 ve 3. madde mümkünse maliyeti ne olabilir?

uzmanlarından cevap bekliyorum. tşk

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı ve cruıs kontrol olmaz.senin arabada o özellik yok..lastikler konusunda birşey söleyemem.serviste kontrol etdiyoruz bakımlarda lastikleri içten yeme çok rastlamadım.
k.i.b

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.Yetkili 300 ytl 30000 bin yetkisiz servis max 200 ama seninki ticarı ek birsey daha olabilir.
2.Taktırman mümkün geçen sene 80 er ytl ye corsa ve merivaya taktırdık sanada olur.
3.İşte o mümkün değil çünkü bir örneği yok en kral corsa da,combo dada yol bilgisayarı yok ama tigranın lcd ekranını alırsan,onun yazılımından yükletebilirsen olabilir ama çok masraflı o paraya araca laptop alırsın.
4.Lastikçi sallamış adam gibi bir lastikciye gidip ayarını yaptır 45-50 binkm gider şayet yükle işin yoksa.