Bilkentli var mııı????

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geniş üye kitlemizdeki şu anda bilkentte okuyan ya da daha önce okumuş arkadaşları bu başlığa davet ediyorum. Dertleşelim biraz :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okumuyorum ama çok geziyorum bilkentte:):)
bilkentte bayaa bir arkadaşımda var 15-20 kişi civarında;)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde eski kız arkadaşım ve kötü anılarım var artık "b" sini bile duymak istemiyorum:):):)ha bu arada atılıma bahar şenliğinde özgün le sertap erener geliyor.size kim geliyor?sametcim bu arada bi duyum aldım demet akalın geliyomuş ankarada bi üni. ye ama hangisi olduğunu bilmiyorum.duyum aldım araştır bi:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaww gelse haberim olurdu benden habersiz ankara konseri imkansızzzz:):)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben duydum bi araştır bence.hacettepeyle-atılık değil diğerlerine bakcan.başkent zaten getirmiyo adam akıllı biri sanırım odtü de değildir.çankaya-bilkent arasında kaldım:)azmedersen bulursun:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odtü de olamaz çankayadada arkadaşlar var kaldı bilkentt akşam ben bi bilkent yapıyım:):)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)yap yap.walla senin bu demet sevginin 10da 1 bende olsa demete evlenme teklifi ettiydim sen çok ağır duruyosun.bide yaş farkı var tabi:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rolleyes::rolleyes:
kabul edeceğini bilsem 10 dak. durursam ne olayım neyse burayıda off-topic yaptık sayemde:):)

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim muhteşem (!) konseyimiz Funda Arar - Hüsnü Şenlendirici ve Serdar Ortaç'ı getiriyor. İşin en kötü yanı bu dandik konserler kapalı alanda ve ücretli olacak. Neymiş efendim doğuda olunca bütün yollar tıkanıyomuş ambulans bilkent 3 e gidemezmiş cart curt. Yalan! Geçen sene adam bıçaklandı okulda ondan tırsıyolar. Adam gibi kontrol edip her önüne geleni almazlarsa hiçbişe olmaz. Ama nerdeee... Konserler açısından dandik bi mayfest olacak da gün içi iyi olur işalla