bio benzin

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu bio benzin nasıl birşey?normal benzinden daha mı ucuz?bi de her istasyonda yok.nasıl bulabiliriz acaba?aracın performansını düşürüyor mu?Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.:)

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biobenzin bizim araçlarımız için sağlıklı bir yakıt değil sanırım..kamyonlarda kullanılıyordu bir ara ve acayip kötü bir kokusu vardı bildiklerim bu kadar..

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilir karıştırmış olabilirim ikiside bio olunca:D kusuruma bakmayın..

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bıldıgım bıo dızel var bıo benzın de cıktı o zaman yakında bıo lpg de cıkar bu gıdısle burası Turkıye sonucta bu fıyatlarla bıo cesıtlerı cogalır bıo ıscı bıo ascı bıo yorumcu ...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bio benzin konusunda benim bildiklerim avrupa birliği ülkelerinde belli bir kullanma zorunluluğu vardı ama dünyadaki tahıl fiyatlarının artmasını bu na bağladılar ve geri adım atmışlardı onu biliyorum.

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bio-dizel'i biliyorum. gıda atıklarından ypılıyordu ucuz ama motora zararı vardı bildiğim kadarı ile. birde egzosdan sürekli kızartma kokusu yayılıyordu :kop:

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bio-benzin dediğiniz şey etanol karıştırılmış benzinmi ?? eğer öyleyse zaarı yok. meksikada yıllardır kullanılıyor.