Bir bakın bu düzelir mi ?

ertgrl58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimde işaretlediğim gibi iki tane ezik var ezikler biraz küçük bi kaportacı yapamam dedi çekiç ile yapacakmış sanırsam çekiç kullanamayacağı noktalar siz ne önerirsiniz ?

Ekli dosyalar

• _MG_0426.jpg
    _MG_0426.jpg
    77.6 KB · Görüntüleme: 138
  • _MG_0427.jpg
    _MG_0427.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 80
  • _MG_0428.jpg
    _MG_0428.jpg
    71.2 KB · Görüntüleme: 71
  • _MG_0429.jpg
    _MG_0429.jpg
    73.3 KB · Görüntüleme: 54
  • _MG_0430.jpg
    _MG_0430.jpg
    80.6 KB · Görüntüleme: 60

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaportacılar gayet rahat bir şekilde yaparlar boyayı kazıyıp sımpara ile sonra çektirip düzeliyorlar macun boya iş tamamdır...yapılmayacak iş değil kaportacılar bunuda yapamayacaksalar neyi yapacaklarmış...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı döşemeleri sökülüp içeriden takoz - dışarıdan çekiçle çalışılacak.Sadece her 2 kapıda da direğe yakın dip kısımlar dar gibi ama oraya el girer ve takozda çalışır zor da olsa.Diyelim takoz girmedi , o zaman da manyetik çektirme yapacaklar.Macun illa ki kullanıcak boyacı ama kaportacı ne kadar uğraşırsa macun o kadar az olur.
Kısaca sen işin ehli başka bir kaportacıya daha sor derim.Belki de sorduğun ustanın işi çoktu ve almak istemedi senin işi.Sanayi işleyişi böyle malesef.
Hiç tavsiye etmediğim bir yöntem ama bu gibi yerleri direk macunu basıp boyacı ile işi bitiren servislerde var.

ertgrl58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı döşemeleri sökülüp içeriden takoz - dışarıdan çekiçle çalışılacak.Sadece her 2 kapıda da direğe yakın dip kısımlar dar gibi ama oraya el girer ve takozda çalışır zor da olsa.Diyelim takoz girmedi , o zaman da manyetik çektirme yapacaklar.Macun illa ki kullanıcak boyacı ama kaportacı ne kadar uğraşırsa macun o kadar az olur.
Kısaca sen işin ehli başka bir kaportacıya daha sor derim.Belki de sorduğun ustanın işi çoktu ve almak istemedi senin işi.Sanayi işleyişi böyle malesef.
Hiç tavsiye etmediğim bir yöntem ama bu gibi yerleri direk macunu basıp boyacı ile işi bitiren servislerde var.

sanırım dediğinz gibi işi çoktu ama ezik iki yerde var ve takoz çekiç el giremeyecek yerde onunda etkisi var sanırım tek yol çektirme yapan sağlam bi kaportacı bulmakta

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çalışma alanı kısıtlı olduğu için biraz uğraştırır, ayrıca ustanın elinde gerekli aletler yoksa "yapamam" demesi son derece normal. Otoking vb tarzı yerler orayı kusursuz bir şekilde düzeltir ama isteyecekleri fiyat piyasaya göre biraz pahalı olur.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ertuğrul maddi durumunu bilemiyorum ama şahsen ben olsam o kısımlar ile asla ama asla uğraşmam adam gibi yapan biri olmaz ise deniz dalgası gibi olur baktıkça canın sıkılır... eğer ki aracını değiştirme şansın varsa ona harcayacağın parayı ver aracını değiştir daha iyi.

ertgrl58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ertuğrul maddi durumunu bilemiyorum ama şahsen ben olsam o kısımlar ile asla ama asla uğraşmam adam gibi yapan biri olmaz ise deniz dalgası gibi olur baktıkça canın sıkılır... eğer ki aracını değiştirme şansın varsa ona harcayacağın parayı ver aracını değiştir daha iyi.

satmayı düşünüyoruz yaz sonuna ama pası falan çok hoş durmuyor ufak ufak pas yapmayada başladı oradan satışta sıkıntı çıkarır falan diye düşünüyorum siz ne dersiniz

Bu tarz işleri yaptırmadık hiç ilk olduğundan ne önerilir buraya sadece boya gider mi ezik kalsa da boyatsak mı eziği çektirsek mi bilemedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bana kalırsa hiç dokunmam emsal araçlar dan 500 TL ucuz fiyat çeker anından elden çıkarırım araçlar da kaporta işi illet bir iştir işi bilmeyen adam yaparsa rezilliğin bini bin para.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
en sevmediğim nokta. parça birleşim noktaları..hocam boyanacak başka çare yok..