bır depoyla 1588 km.ee yuhh artık:D

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elbette saygı duymak lazım ama insanlar öyle rakamlar yazıyorlar ki fabrika verilerinin bile çok çok altında neredeyse hiç yakıt tükemiyor.

İnsanları yanıltıcı bilgi bilgi değildir. kimseye de fayda sağlamaz.. gerçek rakamları bekliyoruz. saygılar..

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam sanat yapmış resmen öyle arabamı kullan ılır be adamın uykusu gelir o aarabada böyle mum gibi gidiyon hiç heycan yok araba dediğin biraz kaçıcak eğlencen biraz yauuu arbada mest olmuştuuuuur şöfördeeee o arabada adam arabadan indiğinde hayati fonksiyonları uyuşmuş haldedir heralde:mad::mad:

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
71 km ile kim gidebilir gerçek hayatta şehirlerarası yolda? ben pek ihtimal veremiorum gerçek kullanım için..test için yapılmış olabilir,doğru olabilir...ama gerçek hayatta en yumuşak sürüşü olan sürücü bile 71 ile gidemez şehirlerarası yolda..

DoGuKaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işten eve evden işe kullanıyosan bi de iş yeri yakınsa hele bi de trafik yogun deilse benzincinin yolunu untursun

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
adam herseyi düşünmüşte denemiş optimum kosullarda astra 1.3 cdtı daha az yakar bence

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 1500 çok kardeşim yaw. ben o kadar süre mazot almazsam benzin istasyonu ne kazanacak?:D:D:D BEn paşa paşa 700 yapıyorum yetiyor.

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin kasası hiçbir markada bence yok çok güzel ama mekanik genelde sorunlu büyük ya da küçük sorunlar astra editionum var çok seviyorum ama doğruyu da söylemek lazım, en sorunsuz marka kabul etmek japon markları ve özellikle de toyota ama en az tüketenler fransız markaları ama gene de;karizmatik bir dokunuş opeli yaptı...

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne ya kanı gibimi gidicegiz hee bide allah bilir bi kamyon yada benzeri bi aracın arkasından gidip rüzgarıda kesmiştir rampa aşagı felan 30 km hıza düşüne kadar boşta felan gitmiştir belki

araba dedigin opel gibi olmalı gaza dokunsan depar atmalı
aman abi kalsın ben benzinlimden memnunum 1 depo 650 km
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: