bir el atsak

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın 2004 model vectra arabam var.araba 1.ve 3.vites arasında gaz verdiğimde araba yığılma yapıyor ve yekiniyor.ayrıca sabahları ve motor soğuduğunda aracım çalışma problemi yaşıyor.arabada lpg takılı lpg enjeksiyonlarını temizlettim fakat sıkıntım gitmedi.lpg ustası emisyon bobinini değiştirirsek sıkıntının gideceğini belirtiyorlar bana pek mantıklı gelmedi ama birazdan değiştirecez bobinin fiyatı 200 ytl diyor orjinaline acaba fiyatıda uygunmudur*yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.:help:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
günaydın 2004 model vectra arabam var.araba 1.ve 3.vites arasında gaz verdiğimde araba yığılma yapıyor ve yekiniyor.ayrıca sabahları ve motor soğuduğunda aracım çalışma problemi yaşıyor.arabada lpg takılı lpg enjeksiyonlarını temizlettim fakat sıkıntım gitmedi.lpg ustası emisyon bobinini değiştirirsek sıkıntının gideceğini belirtiyorlar bana pek mantıklı gelmedi ama birazdan değiştirecez bobinin fiyatı 200 ytl diyor orjinaline acaba fiyatıda uygunmudur*yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.:help:

bujilerin yenimi?

abdulkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yığılmayı sadece LPG demi yapıyorr yoksa benzibndemi yada ikisindedemi.

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı önce yetkili servise gösterin derim ben, lpg'de bi problem varsa onlar yönlendirecektir zaten.

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı önce yetkili servise gösterin derim ben, lpg'de bi problem varsa onlar yönlendirecektir zaten.

+1907 Ben olsam gıder bı servıs e gosterırdım onlar gerekenı soylerler we ona gore hareket edersın sende lpg cıın dedıgı gıbı 200 ytl bobın bılmem ne ypatırısan cok masraf cıkar

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yetkili servis lpg li araca bakıyomu? ben kapıdan içeri almıyolar diye biliyorum.

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar aç bakmaz olurlarmı gelsinlerde nerden kazıklasak diye bekliyorlar

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkılı servısler lpg araçlara bakmıyor ama bakanları varsa bılemıyorum. ateşleme bobınını değişmişler anlasılan. olabılır bobındendır