Biraz da Yol Güvenliği...

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu konuyu açmakla, yaptıklarınla göstermiş olduğun duyarlılık için çok kutluyorum...
bu konuda benden de tam destek. hemen mail atıyorum. cevap alana kadarda denemeye devam!!! :good:

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar Ankara'da ikamet eden tüm arkadaşlarınıza bu konu ile ilgili bir mail gönderin. forward yapıla yapıla yayılsın Ankara yaşayanlara ne kadar çok kişi haberdar olursa o kadar iyi olur,
Destekleriniz için teşekkürler.
Umarım artarak devam eder.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar maillerden bir sonuç alan var mı? ya da sesi duyurmak için daha farklı ne yapılabilir. eylem mi yapsak kontakları kapatıp oturma eylemi falan :)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zarwan' Alıntı:
Arkadaşlar maillerden bir sonuç alan var mı? ya da sesi duyurmak için daha farklı ne yapılabilir. eylem mi yapsak kontakları kapatıp oturma eylemi falan :)
zaten yol kapalı bide yolu kapatırsak hoş olmaz çok hayır kazanırız :)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var mı bir sonuç alan arkadaşlar?
Bu iş ancak desteğin artması ile çözülebilir.
Kendi adıma şu an NTV'ye sorun programına mail atıyorum farklı mail adreslerinden sayısı artarsa bir gün konu olarak açılır. Aslında bir mail zinciri oluştursak ve Ankara'da yaşayanlara ulaştırsak hiç fena olmaz. Arkadaşlar kalemi kuvvetli olan biri şu zincir maillerden bir tane yazıp eklese forward yapa yapa bir kamu oyu yaratılabilir zira belediyeden en ufak bir tepki göremiyorum.

Sağlıcakla kalın...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir yazı tebrik ediyorum.
Ama o yollarda hız sınırı 50 ancak yolun özelliği itibari ile 80 e radarkuruluyor. Ama sitemizdede bazı arkadaşlar buna karşı. Kimse hız sınırına uymak istemiyor. Unutmayın ki Geçen sene İstanbul yolunda meydana gelen ve 9 Dış İşleri personelimizi kaybettiğimiz kazada bizlerden birinin de tanıdığı ya da yakını olabilirdi.
Onun için lütfen hız sınırlarına uyalım.:alkis: