biri tüketim mi dedi :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: biri tüketim mi dedi :D

Vallaha ben çok memnunum şeytanın kulağına kurşun!  8)

Araba yazılım + SB dan sonra hem gaza dokunmayla ok gibi fırlamaya başladı hem de yakıt performansla paralel artmadı!  dancee dancee dancee

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Vallaha ben çok memnunum şeytanın kulağına kurşun!  8)

Araba yazılım + SB dan sonra hem gaza dokunmayla ok gibi fırlamaya başladı hem de yakıt performansla paralel artmadı!  dancee dancee dancee

Tolga, ben de garanti bitince chip düşünüyorum 165 hp 240 torg.olması muhtemel. Olumlu olur gibi geliyor beygirler tepişip duruyor birbirlerini ezecekler ama olsun :)

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kesinlikle doğru, sorun motorda değil. Forumdaki diğer arkadaşlarım düz vitesli 1.4T'leri ile ekonomi rekorları kırarken ben Active Select sayesinde fuckonomi rekorları kırıyorum. (:)

Allah iyiliğini versin Doğan abi.Yine kahkaha attırdın bana :D :D :D :D :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulkm link' Alıntı:
Tolga, ben de garanti bitince chip düşünüyorum 165 hp 240 torg.olması muhtemel. Olumlu olur gibi geliyor beygirler tepişip duruyor birbirlerini ezecekler ama olsun :)

Abi önceki aracım dizel Focus tu ve onu da 133Hp 290Nm ye çıkartmıştım, Astra uzun yolda daha hızlı olsa da standart haliyle modlu Focus tan düşük hızlardaki esneklik hissinde zayıf kalıyordu.

Yazılım sonrası tork neredeyse rölanti devirlerine kadar indi üzerine SB da takınca tam manasıyla tadından yenmez bir netice çıktı ortaya, SB olmadan gaz pedalını tabana yapıştırsan da çok hızlı bassan da araç bunu motora çok geç ilettiğinden performans ve motor tepkileri zayıf ve hantaldı.

Otomobiller benim zayıf yanım; bugüne kadar göz göre göre binlerce liralık fuzuli harcamam olmuştur ama daha önceden tecrübe etmiş olsaydım SB + yazılımı Astra ya çok önceden uygulardım, gene Astra alsam gene uygularım.

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Abi önceki aracım dizel Focus tu ve onu da 133Hp 290Nm ye çıkartmıştım, Astra uzun yolda daha hızlı olsa da standart haliyle modlu Focus tan düşük hızlardaki esneklik hissinde zayıf kalıyordu.

Yazılım sonrası tork neredeyse rölanti devirlerine kadar indi üzerine SB da takınca tam manasıyla tadından yenmez bir netice çıktı ortaya, SB olmadan gaz pedalını tabana yapıştırsan da çok hızlı bassan da araç bunu motora çok geç ilettiğinden performans ve motor tepkileri zayıf ve hantaldı.

Otomobiller benim zayıf yanım; bugüne kadar göz göre göre binlerce liralık fuzuli harcamam olmuştur ama daha önceden tecrübe etmiş olsaydım SB + yazılımı Astra ya çok önceden uygulardım, gene Astra alsam gene uygularım.

Tolga, bir sürü kötü alışkanlıklar varken  araç sevgisi ve harcanan paralar bence insanı mutlu ediyorsa gerçekleştirilmeli hayat bir kere yaşanıyor. Araban seni mutlu ediyorsa tadını çıkaracaksın