Birkaç Soru sorucam kusura sakmayın..

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadşlar slm...

1- 1996 model bi astra var bende... bunda daha önceleri farlar açıkken kapıyı açtınmı ötüyodu cangır cungur ikaz veriyordu farlar açık istop ettin felan filan diye... artık yapmıyor neden olabilir... benim yapabileceğim veya kontrol edeceğim birşey varmı???

2- bu göstergelerinışıkları sarı gibi birşey yanıyor.. onların rengini değiştirtebilirmiyiz... bize tahmini kaça malolur...

3- arabanın saatinin ve tarihinin olduğu yerde birde derece var fakat göstermiyor... acep nedendir...

4- farları değiştirmek istiyorum tavsiye ettiğiniz bi renk varmı hani bazı arabaların sonradan değiştirirler fakat böyle bi eyreti durur arabada öyle olsun istemiyorum... böyle uygun arabama hoş bi far neyapmalıyım...

Rica ediyorum bunların hiçbirini bildiğimden sormuyorum.. bu benim ilk arabam ve daha 1 aydır alalı hakkaten bilmiyorum..

Saygılar KGK

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş farların ötmemesının basıt bı yönunu sorum kurucu kapısını acınca tavan lambası yanıyormu_?
dereceye gelınce aracın önden darbelımı? ön tamponun altında sensör var onu takmamıslardır yada fısı felan cıkmıstır

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıyı açtığın zaman tavan lambası yanmıyor ama norma düğmeyi çertinmi yanıyor.... ayrıca derecenin kablosu nerde veya sensorunu nereye baksam görebilirim....

Saygılar KGK

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukreis035' Alıntı:
astramm abim bu işlerde tecrübeli biz bir şey anlamıyoz kardeşim kusura bakma

olsun genede allah razı olsun.... teşekkür ederim yardım edendende etmeye çalışandanda.....

Saygılar KGK

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim iç ışıkları değiştiren arkadaşlar war onlar yardım ederler sanırım arşive bi bak istersen

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KGK' Alıntı:
kapıyı açtığın zaman tavan lambası yanmıyor ama norma düğmeyi çertinmi yanıyor.... ayrıca derecenin kablosu nerde veya sensorunu nereye baksam görebilirim....

Saygılar KGK
kardeş kapıdakı musurde bı sorun varkı surucu kapısının acık oldugunu bılemıyor.. o sensoru zor görursun

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunlar aracın elektrik aksamı ile alakalı. mesela cd çalar takınca bile bu gibi arızalar doğabiliyo, bilginize...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Farlarını değiştirmeni tavsiye etmem şahsen ne gerek var ki ? :(