bordcomputer

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende 01 model vectra var simdi
tarih derece vs. göstergesini kamsamli gösterge ile degistirsem yani kac km gidecegini felan gösteren gösterge ile uyum saglarmi
gecenlerde gösterge isiklarini degistirmek icin söktüm bu radyo göstergesinin baglantisi (sari) olan fis bir sürü kablo bagli ve cikislarida var ama takilan yerde sadece 8 tane alici var diger yerdeki fiste ise (kablo dolu olan yer) yaklasik 26 tane baglanti var
eger tam multi ekran ile degistirsem calisirmi?
yorumlarinizi bekliyorum

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın aracta yol bılgısıyarı yokmu??? eger yoksa ekranı değiştirmen bı fayda etmez

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var ama multi funksiyon degil sadece derece radyo ve tarih gibi özellikleri var

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var ama multi funksiyon degil sadece derece radyo ve tarih gibi özellikleri var

Sadece bunlar (tarih, radyo, derece) varsa, bu yol bilgisayarı değil. Yada ben bilmiyorum.
Selamlar..

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sendeki dijital bilgi ekranı. yol bilgisayarı varsa zaten o multiekran dediğin ekran takılı olurdu. yol bilgisayarı taktırmanda çok çok tuzlu olur. en iyisi böyle devam et. hem bak ne güzel dışarının sıcaklığını gösteriyo :):)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100. yıl araclarda yolbilgisayarı var arkadaslar. nasıl olmaz. 100. yıl aracları prestij acısından üretti opel. en kapsamlı araclarından biridir opelin. bekir_nev rumuzlu arkadasım aracında bulunan bütün özellikleri bi yazabilirmisin sana zahmet

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100. yıl araçları özel üretim ve en donanımlı vectra nasıl olmaz bnce bir yanlışlık var

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dediginiz gibi hersey var koltuk isitmadan otomatik klimaya kadar acilirtavan yatan koltuklar 4x el. cam ,el. ayna, deri ve benzeri cd calar 6 li, far yikama sistemi, gibi gecenlerde arastirma yaptim ve opele sordum eger multinin 26 fislisini bulursam ve soket rengide önemli olmasi lazim dediler ama bilmiyorum sizin tecrübenize sormak istedim
saygilarimla...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komplo teorisi olmasın ama aceba vardı da bozuldu ve eski sahibi bilg. çıkarttı mı ki..