Botlu Turbo Sistemi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok abartılmış bence,;ha yakıt tasarrufu sağlar bi lafım yok ama turboymuş,rampada vites küçültme yok falan çok da inandırıcı gelmedi bana açıkçası ...

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rakkas dream ...:)
ne ilaci bu cankiridan gelen....!

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya cok güzel bi sistem yapmıslar arabanın tork unu ne beygirini arttırıo ayrıca patlama anında yanmayan molekullerin de yanmasını saglıyo diyolar tabi ben denemedim ama almayı cok istiorum yakıt tasarrufu yapmasına gerek yok güç artışı saglasın yeter ayrıca sitem 160 ytl die duydum ben 20 milyonluk bor alıosunuz suyla karıstırıosunuz ve 2200 ila 2600 km gidiomuş bu karısım kullananlar daha acık bilgi verirse sevinirim paralarımız havaya ucmasın dimi yalandan yere

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar firmanın internet sitesi ;
http://www.mercanotomotiv.com/

geçen gün mail yazdım bursa da bayisi var ankara yolunda.

160 ytl montaj , 20 ytl de bor yakıtı dedikleri sıvı.

bu geçen günlerde forumda bahsi geçmişti ama sonuçlanmadan unutuldu

[FONT=&quot][/FONT]

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben daha öncede defalarca yazdım, ben kendi aracımda bu sistemi kullanıyorum ve şehir içinde %20 tasarruf ediyorum lt bazında. Ben bizzat Mercan Otomotiv in merkezinde taktırdım, yani İzmir de.
Patent konusundaki geyiklere de burdan kısmi cevap: Mercan Otomotiv bu sistemin 2000 yılında patentini almış, ve hali hazırda her gün 10 larca araca takıyor sistemi. Bu sistemi kullananlarda genelde otomotiv piyasasından insanlar: Mesela Renault Mais servisinde görevli Mak.müh. arkadaşım Vectrasında kullanıyor, Peugeot yetkili Servisi Halil öztürk ün Mekanik şefide kendi Peugeout sunda! Bide ben Zafiramda. bilginize

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yakıt warmış koyuyomuşun depoya 15.000 bakımda bi değiştiriyomuşun :)