Boya Koruma Auto King mi Yetkili Servis mi?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün aracımın yıllık bakımını yaptırdım sıra geldi boya koruma yaptırmaya. Aslında Auto Kingte yaptırmaya karalıydım, çok övüyorlar heryerde diye ama yetkili servis geçen sene orda yaptırdığım için ve kampanya olduğu için 100 tl ye boya koruma+motor koruma yaptırabileceğimi söylediler. Aotu King ise liste fiyatının 270 tl olduğunu 200 tlye boya koruma yapabileceklerini söylediler. Motor korumayı da yaptırırsam fiyat 250 tl olacak. Hal böyle olunca benim de kafam karıştı. Sizce ne yapmalıyım? Fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim, şimdiden teşekürler...

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
100 tl ye nasıl bir işçilik uyguluyorlar o önemli? hani fark yoksa yaptıkları işlemlerde 100 liraya yaptırmak varken neden 270 e yaptırasınız

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçim size ait ama serviste deilde dışarda yaptırcaksanız meguiars derim ben..

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftaya boya korumayı yaptıracam arkadaşlar, hala kararsızım fikirleriniz önemli. Başka fikri olan yok mu?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Servisi düşüncenden çıkar.
Oto king, zibart gibi olanların arasından seçim yapmanı öneririm adamların işi sadece bu. ;)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis nasıl yapıyor tam bir bilgim yok daha önceden yaptıranlar olsada referans olarak fikirleri paylasmıs oluruz bende yaza doğru dusunuyorum artık satmayacaz madem bakmak lazım siz bir yaptırında bizlere referans olsun.

PRODK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
auto king de anlaşmalı kasko müşterilerine %30 indirim var bilgin olsun!!

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adı üstünde servis. servis hayatta bedavaya veya çok az bir ücretle iş YAPMAZZZZ. kesin vardır bir çıkarı. o nedenle auto king veya ziebart gibi firmalar tercihimdir

netin_delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servise boya korumaya verirken aracınıda korumak için iki adet bodyguard tut.. :D

movistar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende astra gsi var ben meguars yaptım cam gibi görsen 94 model demessin gercı ben kendim yaptım ama gecen sene sonax yaptım bu kadar basarılı sonuc vermedı