boya koruma

reddragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkeze merhaba öncelikle benim 2004 corsamın kapı,kaput ve tavan rengi ile plastik olan kısımlar arasında baya bi renk farkı oldu boya koruma yapmamı önerdiler sonax ve onun tarzı yerlere sordum yüksek fiyat biçtiler daha uygun bir fiyatta bir işlem istanbul/avrupa yakasında nerede yaptırabilirim?

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok yerde var ama zıbart ve sonax 10 numara cunku onlar yaptıgı işin arkasında ve hersene cüzzi bır ücret karsılıgı yaptıkları ışleri tekrarlayıp arabayı korumaya devam edıyorlar

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonax'ı tavsiye ederim
Gayrettepe'de Metropolitan hastanesinin hemen alt sokağında var
Çok iyi
Kredi kartına da fazla taksit yapıyorlar

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax'ta şu an kampanya var eğer mtv vergisini garantiden yatırırsanız 100 ytl + kdv yani %50 indirim var bilginiz olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir yerde yaptırda neresi olursa olsun. Basit görülen bu işi herkes yapamıyor. Fazla pasta uygulaması sonucu boyada solmalar başlarsa sonra başın daha çok ağrır. Aman dikkat derim.

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın sonax a gitme benden soylemesi ben gittim pisman oldum benimkı mecburıyettendı o yuzden yoksa benım arkadasım boya koruma yapıyo sonra ona goturdum araba hare icinde kalmıs cilayı vurup gecmiş 250 lira boşa gitti bide nano diyip keklemeye calısacaktır sakın aldanma eger guneslıye yakınsan sana bi yer tavsiye ederım sonax degil polytop pek rastlamamıssındır ama ustası sonax ve ziebart dahil her yerde calısmıs biri alanında uzman

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sakın sonax a gitme benden soylemesi ben gittim pisman oldum benimkı mecburıyettendı o yuzden yoksa benım arkadasım boya koruma yapıyo sonra ona goturdum araba hare icinde kalmıs cilayı vurup gecmiş 250 lira boşa gitti bide nano diyip keklemeye calısacaktır sakın aldanma eger guneslıye yakınsan sana bi yer tavsiye ederım sonax degil polytop pek rastlamamıssındır ama ustası sonax ve ziebart dahil her yerde calısmıs biri alanında uzman

Güneşli'de tam olarak nerede?Ben bu aralar böyle bir işlem yaptırmayı düşünüyorum.

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeri metro yokusundan yukarı dogru cıkarken bp var sag tarafta onun icinde