Brc Lpg Hatalimi

ariletisim

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Arabaya Farkli Yerleden Ama Isim Yapmis Bayilerden Gaz Aliyorum Total Harici Genelde Bazen Seyir Halinde Arabada Bir Sikisma Kasilma Gaz Yememe Rolantide Gir Gir Calisma Oluyor Bazen Gostergeler Ful Olup Hep Si Yaniopta Sonuyor Haaaa Bu Olay Benzinde Yok...adam Bide Tek Tirbak Buji Takti Lpgde Hizli Gacar Benzinde Ise Cift Tirnak Olur Dedi Geneldede Lpg Kullanacaz Isin Tek Tirnak Iyimi.birde Lpg Farki Olmamasi Lazim Bence Yani Herzaman Ayni Gazi Bulaman Bulsanda Her Lp Cinin Bakimlari Farkli Ne Dersiniz Bu Olaya Tup Takilali 5 Oldu Brc Fast Arac 97 Mod.2000 Mot 136 Beygir

breezy70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende brc lpg taktırdım ve arabanın bütün düzeni bozuldu.en güzeli aslında hiç lpg taktırmamak,arabanın orjinalliğini bozmamak ama benzin fiyatları belimizi büküyor malesef.ben brc lpg taktırdığımdan beri araçta stop etme,devirde sürekli 500-1500 aracı gidip gelme ve hatta hareket halindeyken stop etme bile oldu.2 defa farklı yerlerden aldığım gaz karışınca lpg bujileri bile bozuldu.allahtan garanti devam ediyor.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende brc lpg taktırdım ve arabanın bütün düzeni bozuldu.en güzeli aslında hiç lpg taktırmamak,arabanın orjinalliğini bozmamak ama benzin fiyatları belimizi büküyor malesef.ben brc lpg taktırdığımdan beri araçta stop etme,devirde sürekli 500-1500 aracı gidip gelme ve hatta hareket halindeyken stop etme bile oldu.2 defa farklı yerlerden aldığım gaz karışınca lpg bujileri bile bozuldu.allahtan garanti devam ediyor.

arkadaşım aslında lpg takınca aracın düzeni falan bozulmuyor başka bir konuda dediğim gibi önemli olan markadan çok (brc zavolli emmegas vs.)hiç farketmez lpg yi takan usta çok önemli...bizim arabada araç benzinde lpg de mi hiç belli olmuyor göstergeye bakınca anlaılıyor...benim fikirim bu...

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence de marka önemli ama takan adam daha önemli benim araba vectra gt 1.5 yıl brc fast taktırdım o gün bu gün rolanti problemi vardı adam meğer sfi kapağının altına giren yere 1 mt boyunda bir boru ve ortasın da da musluklu birşey taktımış musluğu söktük ve hortumu kısalttık kendine geldi şimdi canavar gibi.Yani anladın sen onu...